EEE yeter artık!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

EEE yeter artık!

Mesaj gönderen uçs »

Resim
Asus'un, Eee markasını mümkün oldugunca genisletmek istedigi, bilinen bir gerçek. Ancak firma, sınırlarını beklenmedik sekilde çizmis olabilir.

Eee PC'nin bir fenomene dönüstügü ve bilgisayar tarihine adını altın harflerle yazdıgını söylemeye gerek yok. Ancak Asus, "akarken doldurma" politikasını biraz abartmıs görünüyor. Milyon çesit Eee PC, Eee Box, Eee marka monitör ve televizyondan sonra simdi de Eee harici sabit disk, optik sürücü ve 3G baglantı kartı gibi aksesuarlar gündemde. Henüz hiçbiri resmi olmasa da, ay sonunda bu ürünlerin dogrulanması halinde, Eee Mutfak Robotu veya Eee Akıllı Fırın için para biriktirmeye de baslamakta fayda var.
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8072
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek

dokunmatik Eee PC'ler yakında

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Asus'tan dokunmatik ekranlı ve çift çekirdekli islemciye sahip yeni netbook'lar geliyor.

Eee PC bölümünden sorumlu kisi Samson Hu'nun bildirdigine göre Asus önümüzdeki sene dokunmatik ekranlı ve çift çekirdekli islemcisi olan Eee PC'lerini sunacak. Haberin kaynagı digitimes.com.

Hu'ya göre bu durum aynı zamanda Intel'in netbook'lar için çift çekirdekli Atom islemcileri çıkaracagı zamana baglı. Intel'in Agustos ayında IDF'de tanıttıgı Atom N330'un daha az enerji tüketen yapan bir sürümü, olası islemcilerden bir tanesi.

Asus 2009 basında Las Vegas'ta yeni Eee PC modellerini tanıtacak. Samson Hu fiyat ve detaylı bilgileri paylasmaktan çekindi.

Bilgi için: AsusTek Computer
Telefon: (216) 521 47 25

chip.com.tr
Cevapla