Age of Conan Misafirlere Açıldı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Age of Conan Misafirlere Açıldı

Mesaj gönderen uçs » 25 Tem 2008, 02:23

Resim
Yaklasık iki aydır yetiskin oyuncuları MMORPG'ye doyuran Age of Conan, kapılarını ziyarete açtı. Oyunu ücretsiz denemek için yapmanız gerekenler.

Funcom'un büyük basarı yakalayan MMORPG oyunu Age of Conan'ı denemek istiyorsanız, öncelikle oyuna sahip bir arkadas bulmanız gerekiyor. Çünkü Funcom, oyunla birlikte gelen davetiyeleri kullanıma açtı. İlk asamada sadece Collector's Edition kutularından çıkan misafir kodları ile 7 günlük davetiyelerden 5 kisinin faydalanabildigi sistem, yakın zamanda normal sürüm alanların sahip oldugu Buddy parolası için de geçerli olacak.

Kısacası eger Age of Conan oynayan bir tanıdıgınız varsa ve siz de oyuna meraklıysanız, en yakın zamanda kendisiyle iletisime geçmenizde fayda var.

Kullanıcı avatarı
enesoe
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen enesoe » 25 Tem 2008, 08:40

bilindigi gibi dünyaca yapılan anketlerin hepsinde Dünyanın en çok oynanan online oyunu WOW(world of warcraft)seçildi. bazı haberlere göre age of conan WOW u tahtından edebilecek tek oyun olarak gösteriliyor. Ve ayrıca oyun çıktıgından beri WOW oynayan kisi sayısında %20 lik bir düsüs yasanmıs. ha birde önümüzdeki yılın yaz sezonunda AION adlın baska bir online oyun çıkıcak bu oyun ise AOC'dan daha kaliteli olacagı söyleniyor.

Kullanıcı avatarı
N2O
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen N2O » 25 Tem 2008, 12:43

AOC bedava olsun WOW bombos... :D Reklamlarla kazanırlar yine parayı

Kullanıcı avatarı
unimog
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen unimog » 13 Eyl 2008, 11:31

ben oyunlarda çok deneyimli degilim ama wow oynuyorum...ve birebir gördügüm kadarıyla abartısız olarak söyleyebilirim ki filipinlisi,hawailisi,amerikalısı,ingilizi,ispanyolu,meksikalısı,afrikalısı'na varana kadar dünyanın çesitli yerlerinde yetismis olan insanların bu oyunu deli gibi oynadıklarını gördüm :)