TomTom Türkiye'de!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

TomTom Türkiye'de!

Mesaj gönderen uçs » 24 Tem 2008, 17:20

Resim
ABD ve Avrupa'da popüler olan Navigasyon cihazı TomTom, simdi Türkiye'de.

Navigasyon cihazları pazarında Avrupa’da yüzde 50, ABD’de yüzde 25 paya sahip olan TomTom ürünleri, Türkiye’de tamamen Türkçe içerikle Türkiye’ye özgü karayolları ve trafik kosullarına uyumlu olarak tüketiciye ulasacak.

Tüm TomTom ürünleri tak & çalıstır özelligine sahip. Bu özellik, ürünlerin kutudan çıkarıldıgı an, kullanım kılavuzunun okunmasına bile gerek olmadan, kullanıma hazır olması anlamına geliyor.

Degisiklikleri öngören navigasyon menüsü ve net sembollerin yer aldıgı genis dokunmatik ekranı ile sürücülerin kolayca rotalarını planlamalarını saglayan TomTom, yolculuk boyunca net Türkçe ses komutları ile sürücülerin gitmek istedikleri adrese stressiz ve kolaylıkla ulasmalarını saglıyor.

TomTom'un Map Share teknolojisi ile kullanıcılarına kendi cihazları üzerinde harita bilgilerini güncelleme ve diger kullanıcılar tarafından yapılan güncellemelerden yararlanma imkanı saglıyor.

Map Share teknolojisi sayesinde sürücüler, cihazlarının ekranına birkaç dokunus yaparak, sokak adları, yol hız limitleri, kapalı yollar ve hatta telefon numaralarındaki degisiklikler gibi güncellestirmeleri kolaylıkla yapabiliyor.Cevapla