Logitechten kablosuz yarış keyfi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
enesoe
Byte2
Byte2
Mesajlar: 87
Kayıt: 06 Tem 2008, 19:50
Konum: tourniL

Logitechten kablosuz yarış keyfi

Mesaj gönderen enesoe » 23 Tem 2008, 19:42

Resim
Logitech’in PS3 için gelistirdigi kablosuz yeni yarıs direksiyonu Driving Force Wireless Force Feedback tek parçadan olusan tasarımı, ayarlanabilir direksiyon mesafesi, entegre gaz ve fren kontrolleriyle kablosuz yarıs keyfi sunuyor.

Force feedback teknolojisinde lider markası Logitech, yeni yarıs direksiyonu Driving Force Wireles’ı piyasaya sundu. Driving Force Wireles ile oyun oynamak için salonunuzu yeniden düzenlemenize gerek yok. Force feedback özelligiyle Driving Force Wireless, size, gerçekçi yarıs deneyimini evinizin her yererinde yasatıyor. Kurulumu ve kaldırması kolay olan bu direksiyonu, belli bir noktaya baglı kalmadan istediginiz mesafeye ayarlayarak, yarısın tadını çıkartabiliyorsunuz. Böylece ister koltukta, sandalyede, isterseniz yerde force feedback özelliginin sundugu sıra dısı sürüs gerçekligini hissedebilirsiniz.

Logitech oyun ürünleri pazarlama direktörü Ruben Mookerjee yeni ürünle ilgili “Sıradan bir oyun kontrol cihazı size gerçekçi yarıs deneyimini yasatmaz. Bu yüzden çogu oyun tutkunlarının evinde karmasık simülatörler bulunur. Driving Force Wireless ise force feedback özelligi ile size mükemmel bir yarıs deneyimi sunar. Tek parça tasarıma sahip bu ürünü kurmak ve kaldırmak çok kolay. Böylelikle salonunuzdaki kablo karmasasını önleyebilirsiniz. ” dedi.

Tek parça rahatlıgı
Gaz, fren, vites kontrolleri ve menü navigasyonu gibi ihtiyacınız olan her sey Driving Force Wireless’ın tek parça tasarımında. 2.4 GHz kablosuz teknolojiyi kullanan ürün 10 metre mesafede dahi kullanılabiliyor. Konsol kablosu kullanmayan Driving Force Wireless, tüm bu özellikleriyle yarıs deneyiminize rahatlık da kazandırıyor. Yarısa baslamak için, USB alıcısını ve güç kablosunu direksiyona baglayın, oyun ayarlarını yapın, direksiyon mesafesini ayarlayın ve yarısın baslamasını bekleyin. Direksiyonu hiçbir yere monte etmeden kullanabilirsiniz. Direksiyonu kaldırmak istediginiz zaman ise uygun bir bölmeye saklayabilirsiniz.

Kaynak: teknoblogKullanıcı avatarı
Ferrari
Kilobyte1
Kilobyte1
Mesajlar: 289
Kayıt: 24 Ara 2007, 22:47

Mesaj gönderen Ferrari » 23 Tem 2008, 21:44

Süper bisi yaa...

Tesekkürler...

uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Mesaj gönderen uçs » 24 Tem 2008, 01:39


Kullanıcı avatarı
enesoe
Byte2
Byte2
Mesajlar: 87
Kayıt: 06 Tem 2008, 19:50
Konum: tourniL

Mesaj gönderen enesoe » 24 Tem 2008, 09:45

kusura bakmayın aynı baslık oldugunun farkında degildim... :(

Cevapla