küçük eğitici programlar yapmak istiyorum

Programlama dilleri konusunda bilgi paylaşım alanıdır.
loveme
Gigabyte3
Gigabyte3
İletişim:

küçük eğitici programlar yapmak istiyorum

Mesaj gönderen loveme » 21 Tem 2008, 13:13

1-Program yapmam için gerekli olan program ve dosyaları ekler misiniz?

2-Örnek ve basit bir programı delphi ya da visual ile çalısmak istiyorum.Bir örnek programı kendim olusturmak istiyorum.Sonra kendim gelistirerek küçük programlar yapmak istiyorum.

Program yapmam ve egitim almam konusunda yardımcı olur musunuz?
Tskler

Kullanıcı avatarı
mayhemious
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen mayhemious » 21 Tem 2008, 23:42

Program için gerekli olan bilgiyi özel mesaj ile yolladım. Benim yardımcı olabilecegim konular için PM ile bilgi alın

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 22 Tem 2008, 05:21

mayhemious yazdı:Program için gerekli olan bilgiyi özel mesaj ile yolladım. Benim yardımcı olabilecegim konular için PM ile bilgi alın
forumculuk ruhu ile tamamen celisen bu yaklasiminizin manasini tüm sordum.com olarak merak ediyoruz , ben bu yaklasimi sergilemis olsam , su an bu forum olmazdi , edinilen bilgi degerlidir elbetteki , ama bunu paylasmak bilgidende degerli bir erdemdir. unutmayiniz ki su an ö.m ile yolladiginiz o bilgiyi baskalari paylasmamis olsalardi o bilgiyi edinmemis olacaktiniz.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
mayhemious
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen mayhemious » 22 Tem 2008, 15:03

velociraptor yazdı:
mayhemious yazdı:Program için gerekli olan bilgiyi özel mesaj ile yolladım. Benim yardımcı olabilecegim konular için PM ile bilgi alın
forumculuk ruhu ile tamamen celisen bu yaklasiminizin manasini tüm sordum.com olarak merak ediyoruz , ben bu yaklasimi sergilemis olsam , su an bu forum olmazdi , edinilen bilgi degerlidir elbetteki , ama bunu paylasmak bilgidende degerli bir erdemdir. unutmayiniz ki su an ö.m ile yolladiginiz o bilgiyi baskalari paylasmamis olsalardi o bilgiyi edinmemis olacaktiniz.
velociraptor yazdı: 2. forumlarimizda web sitenizin reklamini yapamazsiniz.
/color] Sordum.com yönetimi
Sizin kurallarınıza uyuyorum sevgili yöneticiler

loveme
Gigabyte3
Gigabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen loveme » 22 Tem 2008, 16:12

çok tsk ederim visual basic programınıda ekler misiniz?

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 22 Tem 2008, 16:48

kurallarimizda yazmasa bile sadece rakip forumlarin (yani bizim gibi isletim sistemi , software,hardware...ile ugrasan) reklami yapilmaz diye defalarca söylenmistir, bunu benden cok daha iyi biliyor olmalisin , ve daha öncede sana, programcilik ile iligli forumlarin reklam statüsüne girmeyecegini muhtelif zamanlarda belirtmisligim vardir , hadi ondan vazgectim ,Benim yardımcı olabilecegim konular için PM ile bilgi alın
ibaresi ne demek oluyor
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free