Verileriniz yakışıklı olsun

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Verileriniz yakışıklı olsun

Mesaj gönderen uçs » 17 Tem 2008, 02:03

Resim
Prestigio'nun yeni harici veri depolama cihazları arasındaki Data Safe II Fashion Edition, dikkat çekici görünümüyle modayı takip eden bayanlara hitap ediyor.

Teknik özelliklerin yanı sıra tasarım ve aksesuarlara da önem veren Prestigio, yeni veri depolama ürünlerini tanıttı. 80 GB ila 320 GB arasında kapasite seçeneklerinin bulundugu Data Safe I, deri kaplaması ve sık tasıma çantası ile tarz sahibi bir 2,5 inç SATA sürücü profili çiziyor. Üst model olan Data Safe II ise, One-Touch Backup özelligi, genel ve özel bölge seçenekleri gibi kullanıcı dostu özellikleriyle bu tarzı bir adım öteye tasıyor.

Image

Bayanlara Özel Veri Depolama

Prestigio'nun ürünleri arasında en dikkat çekici olanı ise, modayı hayatının vazgeçilmezi yapan bayanlara hitap eden Data Safe II Fashion Edition. Beyaz ve altın sarısı renkleriyle dikkat çekici bir görünüme sahip olan ürün, zarif tasıma çantasıyla da bayan kullanıcılara özel veri depolama çözümü sunuyor.

Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 17 Tem 2008, 09:13

Kapkaçılar Kaparlar Bu Vericileri hahaha

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 17 Tem 2008, 10:21

tasınabilir disklerin en büyük dezavantajı tarbelere karsı dayanıksız olusları. bu prestigo iyi yapmıs.
bu meret madem tasınabiliyor koruyucu bir kaplama yap darbelere dayanıklı olsun.
basıma geldi. yere düsrmüstüm. içinden bir kaç filmi daha sonra alayımdedim. gel görki filmi ne açıyor ne kopyalıyor. low level format attım da düzeldi.

Kullanıcı avatarı
MEGASEHİR
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen MEGASEHİR » 18 Tem 2008, 22:40

uçs abi sem pc de kendini nasıl gelistirdin
titre ve kendine dön

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 19 Tem 2008, 01:33

MEGASEHİR yazdı:uçs abi sem pc de kendini nasıl gelistirdin
Kendimi gelismis göremem.Öncelikle insanın içinde istek olacak.Ben bu isi yaparım diyecek.Bazı seyler deneme yanılma yöntemi ile ögreniliyor.
Yani su an kendi kendime yetiyorum.Sıkıstıgım durumlarda foruma bas vuruyorum.. :)
Hepsi bu.. :!: