Rapidshare'in rakibi yenilendi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Rapidshare'in rakibi yenilendi

Mesaj gönderen uçs » 15 Tem 2008, 01:45

Rapidshare'nin sürekli getirdigi yeniliklere, alternatif dosya paylasım sitesi Divshare'den karsılık geldi. Divshare.com, Rapid'den farklı olarak ne avantajlar saglıyor?

Divshare.com, ücretsiz üyeler dahil kayıt olanlara verdigi "Dashboard" adlı sistemin arayüzünü degistirerek, Rapidshare'in ataklarına sessiz kalmayacagını ortaya koydu. Daha önce sınırsız alan ve bant genisligi veren site, bilisim dergilerinde reklam edilince, bu sınırsızlıktan vazgeçmek durumunda kaldı. Dosyaları sonsuza kadar saklama sözünü tutan Divshare, hızı ve kolay kullanımlı arayüzüyle dikkat çekiyor.

Oynatıcınız da Divshare'dan

MP3 veya Flash videolarınızı yüklediginizde dogrudan oynatıcı veren Divshare, su an için ücretsiz kullanıcılarda 5 GB dosya saklama alanı ve ayda 50 GB bant genisligi sunuyor. Hızları tatmin edici oranda indirme ve yükleme hizmeti veren Divshare, ücretsiz kullanıcılardan 15 saniyelik bir bekleme süresi istiyor.

Resim

Site aynı zamanda Drag and Drop özelligi sayesinde dosyalarınızı sürükle bırak yöntemiyle yüklemenize de olanak sunuyor. Tek seferde 200 MB dosya yükleme imkanı veren site, güvenilir, ücretsiz ve hızlı bir dosya yükleme sitesi arayanlara çözüm olacak gibi görünüyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 15 Tem 2008, 09:23

bunu duymus olacak ki rapidshare kendi için yaptıgı bu yeniligi meger rakibi için yapmıs.
vaay anasını.
ticaret bu iste.
ne yaparsan yap rakibinden önce yap. !

Kullanıcı avatarı
Unde®minE
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen Unde®minE » 15 Tem 2008, 11:44

bundan sonra divshare'ciyiz he :)
-Death Note'a yüzünü görmek şartıyla ismi yazılan insan ölür. İsmi yazıldıktan sonra 40 saniye sonra ölüm nedeni, ölüm nedeninden 6 dakika 40 saniye sonra detaylar yazılabilir.

Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 » 15 Tem 2008, 14:09

aynen öyle divshare iyi bence :D Ayrica Rapid cok yavas oldu ya, aritk bisi indiremiom... Bari Limit kalsaydi... Ama hizi da düsdü, tam affedersiniz bok oldu...

Bu Siteyi de size tavsiye ediyorum:

Kod: Tümünü seç

http://www.filefront.com
Bu siteyi size tavsiye ediyorum, cünkü ordan bisi indirirsen cok hizlidir, ayrica limit yoktur...

Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 15 Tem 2008, 18:11

divshareci olalim mine ama ben bunun adini aklimda tutamiom.. rapidshareyi zor ezberledim onada simdi rapidsakir diyorum :D :D

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 15 Tem 2008, 18:13

RealKiss yazdı:divshareci olalim mine ama ben bunun adini aklimda tutamiom.. rapidshareyi zor ezberledim onada simdi rapidsakir diyorum :D :D
hahaha hahaha hahaha hahaha

Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 15 Tem 2008, 18:15

Rapidsakir Güzel Deilmi Ama hahaha hahaha