Avea dan Sınırsız Kamu Tarifesi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Avea dan Sınırsız Kamu Tarifesi

Mesaj gönderen uçs » 14 Tem 2008, 17:23

Yenilikçi çözümleri ile rakiplerine kıyasla çok daha avantajlı kosulları müsterilerine sunan Avea, 3 milyonu askın kamu çalısanı abonesiyle sektördeki öncülügünü sürdürüyor.

Avea’nın tüm kamu çalısanları ve emeklileri için sundugu yeni Sınırsız Kamu tarifesine abone olanlar sadece kendi tarifelerindeki abonelerle degil, Avea’nın bütün kamu tarifelerindeki aboneleri ile limitsiz ücretsiz konusma imkanından faydalanabiliyorlar. Üstelik, Avea’nın Sınırsız Kamu tarifesi aboneleri evi, isi ve Türkiye’deki diger tüm cep telefonlarını en avantajlı fiyattan, yani 25 YKr’den arayabiliyorlar. Böylece, Sınırsız Kamu tarifesi sayesinde dilediklerince iletisim kurabilecek olan kamu çalısanı ve emeklileri yalnızca Avea hatlarını kullanarak, tüm GSM ihtiyaçlarını giderebilecekler.

Bu rakipsiz tarifeden, 31 Agustos 2008 tarihine kadar basvurmaları halinde kamu kimligi tasımayan bireysel aboneler de yararlanabiliyor.

Sınırsız Kamu tarifesi ile ilgili detaylı bilgiye Avea bayileri, www.avea.com.tr ve 444 1 500 Avea Müsteri Hizmetleri’nden ulasılabilir.Cevapla