Eşsiz Oyun Deneyimini Ellerinizde Hissedin!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Eşsiz Oyun Deneyimini Ellerinizde Hissedin!

Mesaj gönderen uçs » 14 Tem 2008, 17:18

Resim
Sony’nin PLAYSTATION®3 (PS3™) için gelistirdigi yeni DUALSHOCK®3 Kablosuz Kumanda, oyun tutkunlarına daha gerçekçi ve daha keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), PS3 için gelistirdigi yeni DUALSHOCK®3 Kablosuz Kumandayı, oyun severlerin begenisine sunuyor. Titresim özelligi bulunan yeni DUALSHOCK®3, kullanıcıların, essiz ev eglence merkezi PS3’ün heyecan ve eglenceyi doyasıya yasatan oyunlarının gücünü ellerinde hissetmelerini saglıyor.

İlk kez 1998 yılında PlayStation® için piyasaya sunulan ve 28 milyondan fazla kullanıcının sahip oldugu DUALSHOCK® kumandası, titresim fonksiyonunu destekleyen birçok oyuna güç katıyor. Yüksek hassasiyeti ile dikkat çeken DUALSHOCK®3, yüksek tepki ve harekete duyarlılık özelligi saglayan SIXAXIS teknolojisi ile de oyunların keyfini arttırıyor.

Sony Computer Entertainment Europe Baskanı ve CEO'su David Reeves, yeni DUALSHOCK®3 Kablosuz Kumanda hakkındaki görüslerini söyle ifade ediyor: “PS3, kullanıcılar için benzeri olmayan ev eglence merkezi olmaya devam ediyor. Biz PS3’ün yazılımını ve çevre birimlerini gelistirirken oyun severler de oyun deneyimlerini gelistirecek.”

Yeni DUALSHOCK®3, mevcut birçok PS3 oyunu ile uyumlu olarak çalısıyor (yazılım yükseltmesi 1,94 gerekiyor). Kullanıcılar; Resistance: Fall of Man™'de savas durumu ile karsı karsıya geldiklerinde, Gran Turismo 5 Prologue™’da sokaklarda lastikleri yaktıklarında veya Uncharted: Drake’s Fortune™'da hazine pesindeylerken benzersiz bir oyun deneyimi yasıyorlar.

Titresim fonksiyonunu ve SIXAXIS™ özelliklerini bir araya getiren tek Bluetooth® kumandası olan DUALSHOCK®3, oyun deneyimlerini daha gerçekçi bir hale getirmek isteyenlerin tüm beklentilerini fazlasıyla karsılıyor.Cevapla