Host - Copy - Autorun Virüslerini yokedin Flash Disinfector

PC güvenliği konusundaki bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Host - Copy - Autorun Virüslerini yokedin Flash Disinfector

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Tem 2008, 06:14

Arkadaslar bugün basıma geldi. Bikaç zamandır Deepfreeze kurulu olmayan D: bölümünde gizli olarak bulunan bir çok virüs programının silemedigi Host - Copy - Autorun Virüslerini bununla temizledim. Denemek isterseniz buyrun. Yabancı bir sitede buldum. Rapid'e yükledim.
Yapmanız gereken sadece tıklamak sonrasında PC restart yapıyor ve virüslerden eser yok.

Download:

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/123583266/HOST_COPY_AOUTRON_CLEAN.rar.html
ALINTIDIR
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 14 Tem 2008, 09:08

son zamanlarda farkettim. flashdisk taktıgım anda sadece ben degil gördüklerimde otomatik olarak .bat uzantılı 3-5 dosya flashdiskin içinde görüyorum. sag tıklayp düzenle ile ne dosyası oldugunu bakayım dedim fakat açılmıyor kayboluyor.
simdi bu bu bellekklerin takılı oldugu anda çalısan autorun dosyalarımıdır. eger degilse ciddi vir visür yayılımı sanırım. autorun dosyası ise sorun yok demektir.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 14 Tem 2008, 16:15

gizli dosya ve kalsörleri göster den Parmak bellegin icindekilerin ne oldugunu bir kontrol et derim , genellikle autorun dosyalari gizli halde olabiliyor
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free