ASUS''tan Dünyanın En İnce 22" Geniş Ekran LCD Monitörü

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

ASUS''tan Dünyanın En İnce 22" Geniş Ekran LCD Monitörü

Mesaj gönderen uçs » 13 Tem 2008, 00:47

Resim
ASUS; kalite ve performansı bir araya getiren; dünyanın en ince 22" genis ekran LCD monitörü LS221H modelini duyurdu. Bu ultra-ince 22" genis ekran (widescreen) LCD monitör, deri dıs kaplaması, üstün görüntü kalitesi ve çizilmeye karsı son derece dayanıklı cam paneliyle zarafet, estetik ve kaliteyi bir araya getiriyor.

İnce İsçilikle Gerçek Güzelligin Keyfine Varın

LS221H o kadar ince ve zarif bir monitör ki (sadece 45 mm), bir görüntüleme cihazından ziyade dekoratif bir ev esyası gibi duruyor. Monitörün üst yarısı elmas kesimi camdan yapılmıs oldugundan son derece pürüzsüz ve düzgün hatlara sahipken, alt kısmı dijital dünyayla lüks yasamı tanıstıran hakiki deriyle kaplı. LS221H''ın elmas kesimi camdan yapılmıs 9H sertlik degerine sahip pürüzsüz yüzeyi çizilmeye ve kirlenmeye karsı oldukça dayanıklı. Yansıtıcı özelligi hayli azaltılmıs olan camın ısıgı geçirme oranı ise %96. Böylece kullanıcılar ekrana baktıklarında kendilerini görmekten ziyade ekrandaki görüntüleri net izleyebiliyorlar. Sert ve yumusak malzemenin bu ilginç birlesimi ile LS221H son derece lüks bir görünüme sahip oluyor. Ek olarak Light-in-Motion II adlı LED arka aydınlatma (backlighting) teknolojisi, görüntü parlaklıgını üst seviyelere tasıyor. Ayrıca günümüzün olmazsa olmaz arayüzlerinden olan HDMI girisi, kablo karmasasına son verip yüksek tanımlı (HD) eglence dünyasının nimetlerinden faydalanmanıza olanak tanıyor.
Resim
Parlak ve Canlı Görüntüler

LS221H LCD Monitör, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) 4000:1 kontrast oranı ve sadece 2 milisaniyelik tepki süresiyle görüntü kalitesinde de rakip tanımıyor. Ayrıca ''Aspect Control" fonksiyonuyla görüntüleme modları Full veya 4:3 olarak belirlenebiliyor. Bu özellik sınırlı görüntüleme modu ve çözünürlük seçenegi olan oyunlar için mükemmel bir çözüm sunuyor. ASUS Splendid Görüntü Gelistirme Teknolojisi ise görsel kaliteyi iyilestirmek için görüntüleri en ince ayrıntısına kadar düzelterek, kalıcı degisiklikler yapiyor. Böylece daha derin renkler, daha keskin kontrast ve daha parlak görüntüler elde ediliyor. Bes video preset modu, üç ten rengi tonu ve bes renk sıcaklıgı seçenegiyle kullanıcılar LS221H''ı kendi kisisel tercihlerine göre ayarlayabiliyorlar



Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 407
Kayıt: 15 Oca 2008, 18:01
cinsiyet: Erkek
Konum: Uşak
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 13 Tem 2008, 09:59

Kırılır Bu hahaha hahaha

Cevapla