Asus&Lamborghını İşbirliği

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 407
Kayıt: 15 Oca 2008, 18:01
cinsiyet: Erkek
Konum: Uşak
İletişim:

Asus&Lamborghını İşbirliği

Mesaj gönderen RealKiss » 10 Tem 2008, 16:14

Resim

Bilgisayar, süpermarket arabası, Otomobil derken simdi ise karsımıza ASUS ile ortaklasa yaptıgı cep telefonu geliyor.Windows Mobile 6 ile çalısna bu cihaz adınıda bu iki firmadan almıs.3G ve HSDPA özelliklerini tasıyan bu cihaz 128 MbRam, GPS ve 3MP otofokus özelligi olan kamerası ile karsımıza çıkıyor.Üreticiler böyle bir cihaz da tabiki WİFİ desteginide unutmamıslar.Telefon ayrıca görünüm açısında da otomobilde kullanılan bazı simgeler kullanılarak tasarlanmıs.uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Mesaj gönderen uçs » 11 Tem 2008, 01:57

Resim
Asus'un Lamborghini markası altında satısa sunacagı telefon baska bahara mı kaldı? İste dedikodular.

Asus'un, daha önce Lamborghini markası ile bu yaz piyasaya sürecegini duyurdugu cep telefonu ZX1'den vazgeçtigi iddia ediliyor. Yabancı kaynaklarda dolasan dedikodulara göre Asus, önümüzdeki birkaç ay içerisinde çok daha önemli telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve ZX1 ile "simdilik" fazla ilgilenmeye pek niyeti yok.

simdilik diyoruz, çünkü Asus tarafından yapılmıs kesin bir iptal açıklaması henüz söz konusu degil. Ayrıca sirket gerçekten yeni modellerine yogunlasmak için bu kararı vermisse, olaya dogrudan "iptal" olarak degil, "erteleme" olarak bakmak daha dogru olacaktır.

Kaynak : Veteknoloji.Com

Cevapla