Türkiye'de yeni çıkan oyunlar

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Türkiye'de yeni çıkan oyunlar

Mesaj gönderen uçs » 07 Tem 2008, 02:10

İste Türkiye'de yeni çıkan oyunlardan seçmeler: ''Beijing 2008'', ''Civilization: Revolution'' ve ''Sims 2: Ikea Stuff''...

Türkiye'de orijinal oyun satısları "asırı yüksek" fiyatları nedeniyle korsan oyunlar karsısında yetersiz kalsa da orijinal oyun satısı sürüyor. İste yeni çıkan oyunlardan bazıları...

Beijing 2008 (PS3)

Malum, Pekin'de yapılacak olimpiyatlar yaklasıyor... Olimpiyatlar olur da oyunu olmaz mı? Olur... Sega'nın piyasaya sürdügü oyun olimpiyat ruhunu yasatmayı amaçlıyor.

Online oynanabilirlik sayesinde dünyanın farklı yerlerinden oyuncularla en önemli spor oyununda yarısma imkanı sunuyor. Daha önceki olimpiyat oyunlarında görülmemis oyun modları ile birlikte spor oyunları için yeni kriterler getiriyor. Resmi olimpiyat oyunu alanlarında, Pekin National Stadium ve National Aquatics Center’da yerinizi alın ve 35’den fazla spor dalında yarısabiliyorsunuz.
Civilization: Revolution (PS3)

Efsane oyun Civilization, yeni bir oyunla konsol dünyasına katıldı. GTA serisinin yapımcısı Take 2 tarafından piyasaya sürülen strateji oyununda 16 farklı ırkı yönetebiliyorsunuz.
Amacınız ise tabii ki dünyaya hükmetmek. Konsolculara özel aksiyonlarla süslenen oyunda 16 ırka özel komutanlar ve tarih sayfasında yerini almıs önemli liderleri kullanarak görev modunu oynayabliyorsunuz.

Oyuncunun tercihine göre daha hızlı arcade tarzı bir oyun ya da klasik "Civilization" gibi uzun soluklu bir oyun oynama sansınız da var.
Sims 2: Ikea Stuff (PC)

Bazılarının nefret ettigi bazılarının ise onsuz yapamadıgı Sims 2, simdi de Ikea'yı bagladı.
Ikea Stuff ile İkea’nın cesur tasarımlarını kullanarak Sim’lerinizin odalarını kisiliklerini yansıtacak sekilde tasarlayabilirsiniz.

Popüler mobilyalar sayesinde salonlara, yatak odası ve ev ofislerine benzersiz bir görünüm kazandırmak da size kalmıs. Özel aydınlatma seçenekleriyle odaların havasını degistirebilir sanal evinizi bastan asagıya yenileyebilirsiniz.Cevapla