Müthiş Eleman internette iş arıyor!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Heartbreaker
Bit
Bit

Müthiş Eleman internette iş arıyor!

Mesaj gönderen Heartbreaker » 06 Tem 2008, 03:47

Resim

Müthis Eleman internette is arıyor!

Aldıgı ödüller ve kazandıgı yarısmalara ragmen is bulamayan genç, bakın nasıl bir çözüm bulmus.
Müthis Eleman internette is arıyor!
Umut Yasar Kıyıkcı'nın geçmisi etkileyici basarılarla dolu...

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İsletme Yöneticiligi Yüksek Lisansı egitimini sürdüren Umut Yasar Kıyıkcı, özelliklerine ve aldıgı ödüllere ragmen is bulamayınca, ailesinin de destegiyle "www.muthiseleman.com" adlı bir internet sitesini kurdu.

Sitede özgeçmisi, ödülleri, projeleri ve basarı belgelerine yer veren Kıyıkcı, "Türkiye'nin en müthis elemanı" yazılı kartvizit de bastırdı. Memleketinde bir firmada is bulup çalısmak istedigini belirten Kıyıkcı, her konuda kendisini gelistirdigini söyledi. Kurdugu site aracılıyla ve kartvizit dagıtarak is aradıgını belirten Kıyıkcı, kendisi ve kurdugu ilginç site ile ilgili olarak sunları söylüyor:

"İlkögrenim yıllarımdan beri her zaman yepyeni fikir proje ve çalısmalar içerisinde bulundum. Daha önce çalıstıgım bazı kurumlarda, yeni stratejiler, kampanyalar ve projeler üreterek büyük katkılar sagladım. Genç yasıma ragmen bugüne kadar o kadar çok ödül aldım ki, kendime 'müthis eleman' yakıstırması yaptım. su an master yapıyorum. Ekonomiden, kültür sanata, bilisimden, stratejik is planlarına her zaman kendini yenileyen, gelistiren, dinamik, ufku genis ve sürekli basarı odaklı, hedef odaklı bir kisilige sahibim.

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Avrasya Stratejik Arastırmalar Merkezi (ASAM), Basbakanlık Hazine Müstesarlıgı gibi ülkemizin en gözde kurumlarında hem çalıstım, hem stajlarımı tamamladım, ama su an issizim. İki ay önce kendimi isadamları ve kurum yöneticilerine tanıtmak için "www.muthiseleman.com" adlı siteyi kurdum. Bu site aracılıgıyla kendime is arıyorum. Çok becerikli ve yetenekliyim. Büyük bir firmada patron danısmanı, CEO'luk yapabilirim. Basarılarımı sitemde belgelerle birlikte paylasıyorum. Benim gibi elemanlar çok az bulunuyor ülkemizde. Büyük patronlar, benim gibilerini arıyor ama bulamıyor. Ben de, isadamlarına kendimi tanıtmak için bu siteyi kurdum. Bankacılık, finans sektörü gibi alanlarda uzmanım. Büyük bir is düsündügüm için, böyle bir site kurdum."