Download delisi, sistemi yeniledi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Download delisi, sistemi yeniledi

Mesaj gönderen uçs » 06 Tem 2008, 02:45

İndirme sisteminde önemli degisikliklere giden Rapidshare, ücretsiz kullanıcılara ve abonelerine kolaylık sunuyor. Yeni sistemin nasıl çalıstıgını açıklıyoruz.

CAPTCHA sistemini kaldıran Rapidshare, bu hafta içerisinde indirme yöntemlerine önemli yenilikler getirdi. Ücretsiz kullanıcılara tanınan dosya yükleme ve indirme boyutunu 2 katına çıkaran Rapidshare ile artık ücretli üye olmadan da 200 MB büyüklüge kadar dosya yüklemek ve indirmek mümkün. İndirme hızını ücretsiz kullanıcılar için 500 Kbps seviyesine sınırlayan Rapidshare, buna karsı bekleme sürecini de ortadan kaldırdı.

Premium Üyeler Unutulmadı

Rapidshare aboneleri de, indirme kapasitesindeki artısın keyfini yasıyor. Daha önce paralel indirmeleri kısıtlanınca üzülen ücretli kullanıcıların yüzü, iki kat artarak günlük 10 GB'a çıkan indirme limitiyle gülüyor. Üstelik bir gün kullanılmayan limit, diger güne aktarılarak 50 GB'a kadar tasarruf saglanıyor.

Son bir yenilik de, günlük alımlar için yapıldı. Yaz boyunca 2 günlük ücretli hesap alanlar, aynı fiyata 3 gün Rapidshare hesaplarını kullanabilecek.
__________________Kullanıcı avatarı
Heartbreaker
Bit
Bit
Mesajlar: 9
Kayıt: 27 Haz 2008, 15:43
Konum: Re@lite

Mesaj gönderen Heartbreaker » 06 Tem 2008, 02:49

güzel haberler ama
paralel kullanımı kısıtlaması kötü
ama sunu diyebilirim ki kotam ilk kez
premium sayesinde 60 gb ları gördü!!!

Cevapla