Bedava Rapid Premium sahibi olmak

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Heartbreaker
Bit
Bit

Bedava Rapid Premium sahibi olmak

Mesaj gönderen Heartbreaker » 04 Tem 2008, 23:28

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?R ... 64adresine giriyoruz Create a Free Account Linkine Tıklıyoruz karsımıza cıkan ekranda kaydımızı yapıyoruz daha sonra gelen ekrandaki welcome survey.... ve A 4...diye baslayan sayfalara teker teker tıklıyoruz cıkan beyaz bölumlere -nice site thank you -yazıyoruz ve bu islemleri butun sayfalara uyguluyoruz bunun sonucundahesabımızda 27 dolar birikmis olacaktır bu sayfa kapatmadan www.paypal.com adresine girerek sol taraftaki -NEW TO PAYPAY SİGN UP- linkine tıklıyoruz ülkeyi TURKEY yaptıktan sonra personal account a tıklıyoruz Açılan sayfada Hiç birseye dokunmadan en alttaki "Continue" butonuna tıklıyoruz
Sonraki adımda mail adresimiz dısında bütün bilgileri sallayabiliriz. Fromu doldurup bu adımıda geçiyoruz.. Sonraki açılan sayfada bizden kart bilgileri felan isteyecek en süt soldaki PAYPAL logosuna tıklayarak bilgileri vermiyoruz.
Eveeett simdide bir paypal hesabımız oldu Bu adımda tekrar il üye oldugumuz siteye dönüyoruz üye girisi yaptıktan sonra asagıdaki "Redeem Now" butonuna tıklıyoruz.
o sayfayıda onayladıktan sonra az önce açtıgımız paypal hesabının bilgilerini girip siteden biriktirdigimiz paraları PAYPAL hesabımıza aktarıyoruz.

En son olarak rapidshare.com a gidip "PAYPAL" ile Premium hesabı satın almayı seçiyorsunuz.

Paypal bilgillerinizi burayada yazıp üyeliginizi alıyorsunuz... Hayırlı olsun

İlk bakısta uzun bir islem gibi görünsede hepsini yapmak yaklasık 15 dakika alıyor.. ama sonunda rapidshare premium ile flashgete dosyaları atıp aynı anda 8 dosya indirme özgürlügüne kavusuyorsunuz..
Ayrıca bu parayı sadece rapidshare için degil gittigidiyor gibi sitelerden ürün almak için felanda kullanabilirsiniz. dilediginiz gibi harcayabilirsiniz....

Bazı sitelerdeki arkadaslar kendi cıkarları için yanlıs bilgiler veriyor ve kendilerine para kazandırmak için kendi linklerini yazıyorlar benim ise rapidshare premium uyeligim oldugu için sadece size yardımcı olmak amacıyla bunu yapıyorum hepinize tesekkur ederim

ALINTIDIR DENENMEMİsTİR

Kullanıcı avatarı
STRANGER
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen STRANGER » 05 Tem 2008, 11:18

okadar sabrinniz var ise deneyin yoksa hergun girip tiklamayla olmuyor sizin adiniza tiklayanlarda olmali yoksa aylarca surebilecek bir surec ama adiniza tiklayanlarda size kazandiriyorsa cok cabuk olabilir denenmistir..

Kullanıcı avatarı
Heartbreaker
Bit
Bit

Mesaj gönderen Heartbreaker » 05 Tem 2008, 15:08

cuma yazdı:okadar sabrinniz var ise deneyin yoksa hergun girip tiklamayla olmuyor sizin adiniza tiklayanlarda olmali yoksa aylarca surebilecek bir surec ama adiniza tiklayanlarda size kazandiriyorsa cok cabuk olabilir denenmistir..
ben de denemedim zaten
forumda paylasarak yoruma açtım :wink: