Hot mailde iletileri acamama sorunu

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
modestus
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen modestus » 04 Tem 2008, 18:47

çok garip :shock:

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 04 Tem 2008, 19:37

güvenlik duvari geldi aklima ama yazdigim maddeler arasinda güvenlik duvarini kapatmayi zaaten belirtmistim , baazen pc leri anlamak zor
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 05 Tem 2008, 01:43

Esas engel ortaya çıktı..Yukarda SP3 plarak belirtmistim.Ancak beni yanıltan su oldu:SP3 kaldırırken Ad Muncher prog.da bozulmustu.SP3 kalktıktan ve sorun düzeldikten sonra Ad Muncher i yeniden kurdum ve pc yi kapattım.Yani tekrar kontrol etmedim.Kızım isten gelip PC ye oturunca sorunun hala devam ettigini gördüm.Çıldırcak gibi oldum.Aklıma Ad Muncher geldi ve kaldırıp denedim,sorun tekrar düzeldi.simdi benim PC dede Ad Muncher i kaldırıp denedim.Sorun bende de kalktı,SP3 yüklü olmasına ragmen.Böylece Ad Muncher in engelledigi ortaya çıktı.Ama yinede neden Ad Muncher diye düsünüyorum..
Baslangıçtan kaldırınca da engelliyor.. :!: Uninstal etmek gerekiyor.. :!:
Düzeltici bilgi olarak vermek istedim.. :)

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 05 Tem 2008, 06:31

velociraptor yazdı:öncelikle tüm güvenlik yazilimlarini kapatin , sonrasinda acmiyorsa ayri bir browser ile deneyin
ilk basta yazdigim maddeye uyuyor fakat Elbetteki Ad Muncher in kurulu oldugunu bilmemize olanak yoktu , hatta kapatildigi halde engelledigini yeni ögrendim , Kullanilmamasini tavsiye ediyorum
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 05 Tem 2008, 17:15

Belki vardır ama,onun gibi reklamları engelleyen pro.kullanmadım.. :)
Öbür PC ye SP3 yeniden yükledim az önce.Normal çalısıyor.Hotmail iletilerinin açılmaması birkaç gün önce baslamıs öbür PC de.Ad Muncher de devamlı kullanılıyordu.Sorun yeni çıktı ortaya.Ben hotmail kullanmadıgım için farkında degilim.Hotma
il kullanan arkadaslar denemek için Ad Muncher kullanıp neticeyi yazarlarsa sevinirim.. :)