Vodafone'dan ücretsiz modem

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Vodafone'dan ücretsiz modem

Mesaj gönderen uçs » 03 Tem 2008, 02:16

Resim
Vodafone, istedigi yerden internete baglanmak isteyenlere "Vodafone Mobile Connect USB Stick"i sunuyor.

Vodafone'dan yapılan yazılı açıklamada, Temmuz itibariyle baslayan kampanya kapsamında, "Hesaplı İnternet Paketleri" arasından 1 GB'lık paketi seçen ve 12 aylık kullanma taahhüdü veren Vodafone abonelerinin, Vodafone USB Stick modem cihazına ücretsiz sahip oldukları ve aylık sabit ücreti indirimli olarak ödedikleri kaydedildi.

GPRS ve EDGE teknolojilerini destekleyen ve Windows ile MAC OS X isletim sistemiyle çalısabilen yeni ürünün, dogrudan bilgisayarın USB girisinden baglantı yaptıgı ve herhangi bir USB kablosuna ihtiyaç duymadıgı belirtildi.

Açıklamada, sunlar kaydedildi:

"Vodafone Mobile Connect USB Stick Kampanyası kapsamında, 'Hesaplı Internet Paketleri'-1 GB'lık paketi 12 ay boyunca kullanma taahhüdü veren Vodafone aboneleri, Vodafone Mobile Connect USB Stick cihazına ücretsiz sahip olurken, aylık sabit ücreti 35 YTL olan 'Hesaplı İnternet Paketleri-1 GB'lık pakete ise ayda sadece 25 YTL ödüyorlar.

İlgili fiyatlara KDV ve ÖİV dahil edildiginde 'Hesaplı İnternet Paketleri'-1 GB'lık paket aylık sabit ücreti 42,42 YTL, indirimli 'Hesaplı İnternet Paketleri'- 1GB'lık paket aylık sabit ücreti ise 30,30 YTL'dir."

Vodafone Türkiye Promosyon ve Uluslararası Teklifler Bölüm Baskanı Erkut Erkut, konuya iliskin degerlendirmesinde, "Vodafone Mobile Connect USB Stick, kullanıcının istedigi yerden istedigi an internete baglanabilmesini saglıyor. Bir memory stick kadar küçük olan bu yeni ürünümüz, piyasadaki benzerlerine kıyasla hem daha ekonomik hem de son derece kullanıcı dostu olusuyla dikkat çekiyor" dedi.Cevapla