Yahoo! Turkcell ile Türkiye'de

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Yahoo! Turkcell ile Türkiye'de

Mesaj gönderen uçs » 02 Tem 2008, 16:52

Turkcell bir dünya deviyle daha isbirligine baslıyorGoogle'da çalısan Türklerin sayısının fazlalıgından mıdır ama ülkemiz pazarına vakitlice giris yapan Google'ın aksine Yahoo! Türkiye isini sanki biraz agırdan alıyordu. Turkcell'in bilisim dünyasının önde gelen isimlerinden Süreyya Ciliv'i Microsoft'un A takımından transfer etmesiyle birlikte hem Turkcell hem de Türkiye için yeni bir dönem basladı. Turkcell'e bir teknoloji sirketi olma yönünde ciddi ivme kazandıran Ciliv'in basında yer aldıgı sirketi dünya internet devlerini adeta sıraya koydu.
Önce Google ile arama bazında isbirligine giden Turkcell daha sonra Google'la birçok projeyi de hayata geçirdi. Son olarak İstePosta hizmeti ile Google ile bir araya gelen Turkcell bu kez Yahoo!'yu Türkiyeye getirdi. Turkcell'in tüm katma degerli hizmetlerine tek noktadan erisim saglayan ve içerigini yerel ve uluslararası is ortaklarıyla zenginlestiren turkcell-im, simdi de Yahoo Go!'ya tek tıkla erisim olanagı sunuyor.

Turkcell, turkcell-im'de marka isbirlikleriyle müsterilerine yasattıgı gerçek internet deneyimini zenginlestirmeye devam ediyor. Turkcell ile Yahoo! arasında yapılan anlasmayla Türkiye'de ilk defa turkcell-im üzerinden Yahoo Go!ya tek tıkla erisilebiliyor. Mobil kullanıcılar için internet üzerindeki en önemli baslangıç noktalarından biri olan Yahoo Go! 2.0, özel tasarımı, internetteki herhangi bir içerikle özellestirilebilir olması ve mobil arama için gelistirilmis Yahoo! oneSearch ile mobil internet deneyimine yeni bir anlam kazandırıyor. Turkcell müsterileri Yahoo Go!ya wap.turkcell-im.com.trden kolayca ulasabiliyor.Cevapla