GTA Gençleri Yoldan Çıkarır mı?

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

GTA Gençleri Yoldan Çıkarır mı?

Mesaj gönderen uçs » 01 Tem 2008, 02:39

ABD'de son zamanlarda olan olaylardan sonra polislerin bu soruya verdigi cevap, evet. Peki gerçekte agır bir sekilde, siddete dogru yönlendirme mevcut mu?

Bir grup genç, ABD'de GTA'nın basrol oyuncusu Niko Bellic'e özenince zincirleme suç islemeye baslamıslar. Bir anlamda çete kurarak çevreye dehset saçan gençler polis tarafından göz altına alındıklarında "feci sekilde Niko abimize özendik" diyerek diger insanların oyun zevkini tehlikeye atmıs durumdalar. 18 yas ve altındaki altı genç haklarındaki davalar yetiskin insanlarmısçasına isleme alınmaya baslamıs durumda ve binlerce dolarlık teminatlarla gözaltında tutulmaya devam ediliyorlar. Çok ayıp Niko; oyun oynayan gençlere iyi örnek olmak için çiçek alıp annenin elini öpmeye de git, diyoruz.

Kullanıcı avatarı
Heartbreaker
Bit
Bit

Mesaj gönderen Heartbreaker » 01 Tem 2008, 03:40

çok saçma bi mantık
ben niye özenmiyorum ya da
bi baskası neden degil de
bu çocuklar özeniyor
tıpkı kurtlar vadisi örnegi gibi
bi ara herkesin yürüyüsü degisirdi köse baslarında

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® » 01 Tem 2008, 03:42

aynen size katılıyorum sayın kalpkırıcı..

ii bizde pederle gotfather serisini izlerdik bi zamanlar peder hiç corleone olmaya bende tom olmaya soyunmadık yani kurtlar vadisi bagımlııs olarak polat olmayada özenmedim

egitimsiz kimlik arayısı içindeki sigaradan nefesi çürümüs ergenler erkek müsvettelerinin uydurmaları bunlar....özenmismis bak sen

Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen editci » 01 Tem 2008, 09:12

simdi herkesin irade gücü aynı degildir. örnegin bir insan okurken doktor olacagına inanarak okur ve olur, digeri ise doktor olmak ister ama gerekliadımları izlemez. herkesin iradesi aynı degildir. psikolojiye baglanabilri mesela, insanlar bazen kolayı seçip butür eylemler yapabilir. araba yarısları da aynıdır ve profesyonel gerçekçi oyunlar çıktıkça butür olaylara daha sıkça rastlayacagımız bir asikâr.