Bilgisayarıma yaklaşık 13 tanew tema

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
editci
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Bilgisayarıma yaklaşık 13 tanew tema

Mesaj gönderen editci » 28 Haz 2008, 19:23

Bilgisayarıma yaklasık 13 tanew tema yükledim degisik degisik Windows xp teması. Temaları tek tek uygularken bazen seçtigim tema yı uygula dedigimde ekranda her sey simsiya geliyor. Sadece ikonlar görünüyor. Baska hiçbir sey görünmüyor. Yerlerini az çok ezbere bildigimden temayı dgisiyorum fakat degisen biser sey olmuyor. Düzeltmenin tekyolu olarak sistemi geri yüklemek oluyor. Bu enteresan olayı çözmenin yolu var mı?

Kullanıcı avatarı
Laneth
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen Laneth » 28 Haz 2008, 19:44

bozuk temaları denetim masası/program ekle kaldır/windows'dan kaldırın

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 02 Tem 2008, 21:32

bazende hazırlanan temların tamamı siyah oldugundann dolayı biz bozuk zannediyoruz maalesef bunun bir önlemi yok defalarca basıma geldi...ama dediginiz gibi degistirmenize ragmen hala aynı diyorsunuz..ben bu olayı söyle yorumlayabilirim; tam olarak degstiremeyebilirsiniz bende ezbere bildigimi düsünüuyordum taki aynı bilgisayarla aynı anda yapana kadar..yanımda bir bilgisayara bakarak tab tusu ile geçisleri yaparak degistirdim..düzeldi...bence geçislerde yanınızda bilgisayar oursa daha iyi olur kanısındayım..
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.