Microsoft Expression Studio 3 Build 1762 Retail

Excel, Word, Access, Power Point programlarıyla ilgili ipuçları ve bilgi paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Microsoft Expression Studio 3 Build 1762 Retail

Mesaj gönderen velociraptor » 22 Haz 2008, 17:10

Microsoft Expression Studio v2.0

Resim

Microsoft Expression Studio v2.0
Use a full range of new professional design tools to bring your creativity to the world of the .NET framework and Silverlight. Design the next generation of user interfaces for Windows and the Web.

Combine Expression Studio for designers with Visual Studio for developers for a powerfully integrated solution for designing and coding innovative applications.Design for today’s web standards with Expression Web 2, built to translate your visual layouts into fully compliant pages using your choice of versions of XHTML, CSS, XML and XSLT.

Expression Web 2 is the first web design tool to offer deep support for both ASP.NET 3.5 and PHP which allows designers to collaborate with developers on web projects to make compelling sites.

Download:

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/124041465/MESv20-CYGiSO.part1.rar
http://rapidshare.com/files/124041526/MESv20-CYGiSO.part2.rar
http://rapidshare.com/files/124041617/MESv20-CYGiSO.part3.rar
http://rapidshare.com/files/124041502/MESv20-CYGiSO.part4.rar
http://rapidshare.com/files/124041661/MESv20-CYGiSO.part5.rar
http://rapidshare.com/files/124041287/MESv20-CYGiSO.part6.rar
Password : freshwap.netKullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Mesaj gönderen velociraptor » 24 Haz 2008, 16:05

Alternatif:

M$-Expression Web 2
M$-Expression Blend 2
M$-Expression Design 2
M$-Expression Media 2
M$-Expression Encoder 2
M$-Visual Studio Standard 2008

Use a full range of new professional design tools to bring your creativity
to the world of the .NET framework and Silverlight.

Design the next generation of user interfaces for Windows and the Web.

Combine Expression Studio for designers with Visual Studio for developers,
for a powerfully integrated solution for designing and coding innovative applications.

Design for today’s web standards with Expression Web 2,
built to translate your visual layouts into fully compliant pages
using your choice of versions of XHTML, CSS, XML and XSLT.

Expression Web 2 is the first web design tool to offer deep support for both ASP.NET 3.5 and PHP,
which allows designers to collaborate with developers on web projects to make compelling sites.

Download:
http://lix.in/-221e19

http://lix.in/-23a4ba

http://lix.in/-252b5b

http://lix.in/-26b1fc

http://lix.in/-28389d

http://lix.in/-29bf3e
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v2.0

Mesaj gönderen velociraptor » 02 Tem 2009, 21:31

Microsoft Expression Studio 2.0 | ISO | FULL

Resim

Microsoft Expression Studio 2.0 | ISO | FULL

Bu stüdyo içinde tam 5 programla beraber bize geliyor.Özellikle web geliştiricilerinin çok işine yarayacak olan Expression Web’i denemenizi şiddetle tavsite ederim.Eğer web programlama yapıyorsanız kesinlikle kullanmanızı öneriyorum.Zaten Wpf ve Silverligth yazanlara Expression Blend’i söylemeye bile gerek yok çünkü biliyorlardır :smile: Detaylar yazının devamında saklı,bir yorum bırakmanız dileğiyle..

* Expression Web 2 araçlara ve şablonlara erişmek için
* Expression Blend 2 çizim, video, ses ve diğer Web içeriklerini kullanmak için
* Expression Design 2 Expression uygulamalarındaki dijital içerikleri benzersiz şekilde yönetmek için
* Expression Media 2 dijital içerikleri yönetmek için
* Expression Encoder 2 ortamı Web'e yayımlamak için

Resim

Microsoft Expression Web 2
Dreamweaver’a rakip olarak görebileceğimiz Expression Web, aslında sanıldığının aksine biraz daha kullanışlı ve gelişmiş. Özellikle son zamanlarda büyük firmaların web standartlarına bağlılığının izlerini, Expression Web’de de görebiliyoruz.

Expression Web, kullanışlı bir arayüzde ister tek bir web sayfasını, isterseniz de tüm bir siteyi proje olarak ele alıp rahatlıkla yönetmenizi sağlıyor. Tam (X)HTML ve CSS desteği sayesinde diğer hiç bir web editörüne ihtiyaç dahi duymamanızı sağlıyor. Üstelik geriye dönük çalışarırsanız, sizi başarılı bir şekilde yönlendiriyor (CSS 2.1 yerine, CSS 1.0 ile çalışmak gibi).

Dreamweaver’da olduğu gibi dilerseniz görsel olarak, dilerseniz sadece kod yazarak sitenizi geliştirebiliyorsunuz. Her iki türlü de işlemlerinizi hızlandıracak her türlü yardımı yapıyor. Özellikle kodlarınızı elle yazmayı seviyorsanız, aynen Dreamweaver’daki gibi kod tanımlama ve yardımcı olma özelliğini sağlıyor. Eğer kodlarla uğraşmak yerine tasarım görünümünde çalışmayı seçerseniz, yine başarılı araç kutuları ve yönlendirmeler sayesinde işleriniz oldukça hız kazanıyor.

Expression Web ile; Asp.Net, PHP, XML, HTML ve CSS desteği sağlıyor. Bütünleşik gelen web sunucusu ile, bilgisayarınızda aspx veya php dosyalarını rahatlıkla çalıştırabiliyor ve test edebiliyorsunuz. Sanırım beni bağlayan en büyük özelliklerinden birisi de buydu.

Bir diğer kullanışlı özelliği ise PSD dosyalarını tanıyabilmesi. Bu özellik sayesinde PSD dosyalarınızı direk Expression Web üzerinden açabiliyor ve istediğiniz katmanı JPG/GIF/PNG formatlarında kaydedebiliyorsunuz. Oldukça hız kazandıracak bir özellik, ne dersiniz?

Geliştirme süresince kodlarınızı düzenlemek, sıkıştırmak, CSS ve HTML doğrulama ve hatta kullanışlılık testi gibi kontrolleri de yine Expression Web üzerinden yapabiliyorsunuz. Üstelik doğrulamaları kodlama sırasında canlı olarak da görebiliyorsunuz.

Genel bir özet geçmek gerekirse, Expression Web piyasadaki diğer rakiplerine rağmen oldukça başarılı. Eğer Dreamweaver size hantallaşmış geliyorsa, Expression Web’e geçiş sürecinizi başlatabilirsiniz.

Resim

Microsoft Expression Design 2
Photoshop, oldukça gelişmiş alanında lider diyebileceğimiz bir uygulama. Bunu kabul etmemek doğru olmaz. Fireworks ise daha çok vektörel çalışmalar yapmanızı kolaylaştıran, biraz karmaşık olsa da yine güçlü bir program. Microsoft Expression Design ise tamamen kendi çizgisini yakalamaya çalışan, bitmap ve vektörel olarak çok güzel imkan ve kolaylıklar sağlayan bir program.

Kolaylaştırılmış yönergeler sayesinde vektörel çizimlerde mükemmel hız sağlayan Expression Designer, Expression Web gibi PSD dosyalarını destekliyor. Bu da her iki uygulamaya yeni başlayanların eski alışkanlıklarına destek verdiklerini gösteriyor. Bu formatı açmayı desteklediği gibi; PSD, PDF ve hatta HTML destekli bir şekilde de dosya kaydetme seçenekleri buluyor.

Expression Design’ın en büyük faydasını, eğer WPF / Silverlight uygulamaları geliştiriyorsanız göreceksiniz. Çünkü Expression Design Microsoft’un yeni silahı olan XAML desteğini şahane bir şekilde sağlıyor. Silverlight uygulamalarınızın ekranlarını Expression Designer ile kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Resim

Microsoft Expression Blend 2
Wpf ve Silverligth uygulamaları için kullanabileceğimiz Visual Studio ile otomatik entegrasyonu olan bir program.Yaptığınız uygulamaların xaml.cs kodlarını eğer bilgisayarınızda kurulu ise Visual Studio’da düzenliyebiliyorsunuz.Üstelik Bunu otomatik yapıyor.

Expression Blend ile Silverlight uygulamaları yanında WPF masaüstü uygulamaları da tasarlayıp, geliştirebiliyorsunuz. Sanırım bu iki uygulama türünü geliştirebileceğiniz şuan için tek program olduğu için daha fazla övmeye gerek yok.

Resim

Microsoft Expression Media 2
Katalog yazılımları, daha doğrusu arşiv yazılımları koleksiyoncular için bir vazgeçilmez. Aynı şekilde, düzenli bir yapı kurmak isteyen kullanıcılar için de olmazsa olmaz yazılım çeşidi.

Expression Media, Microsoft’un Expression Studio ailesine dahil ettiği bir arşivleme yazılımı. Etiketleme, kataloglar, gerçekten çok fazla dosya formatı destekleme gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor. Şahsen bu tür yazılımları tercih etmek için pek bir nedenim olmasa da, oldukça basit bir arayüzle arşivinizi çok güzel ve hızlı bir şekilde sırtlanabiliyor.

Yeni olarak, resim yükleme (Internet’e), Silverlight galerileri, ağ üzerinden paylaşım gibi özellikleri sayesinde ilerisi için de güzel şeyler vaadediyor diyebilirim. 100′den fazla desteklenen dosya formatı ise Expression Media’nın en büyük kozu.

Resim

Microsoft Expression Encoder
Microsoft’un Silverlight ile en çok öne çıkarmak istediği konulardan birisi videolar. Özellikle WMV formatında yaptığı geliştirmelerle, oldukça kaliteli videoları iyi bir sıkıştırmayla küçük boyutlarda verebiliyor. Üstelik, FLV’lere oranla daha iyi diyebilirim.

Expression Encoder da bu tür video işlemlerini kolaylıkla halledebilmenizi sağlıyor. Kullanınca bu kadar kolay mıymış diyeceğinize eminim. Özellikle kullanışlı arayüzü ve hızıyla benim beğenimi kazandı. Her ne kadar videolarla pek haşir neşir olmasam da şirketçe geliştirdiğimiz kurumsal bir TV projesinde oldukça faydalarını gördüğümüzü söylemeliyim.

Expression Encoder; videoları kesip biçmenize, başına giriş, sonuna bitiş videoları eklemenize, boyutuyla oynamanıza, farklı formatlarda kaydedebilmenize olanak sağlıyor. Bir diğer şahane özelliği de videonuzu web için uyumlu hale getirip Silverlight videosu olarak oynatıcısıyla verebiliyor.

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/251078235/Microsoft.Expression.Studio.2.0.part1.rar
http://rapidshare.com/files/251088456/Microsoft.Expression.Studio.2.0.part2.rar
http://rapidshare.com/files/251103580/Microsoft.Expression.Studio.2.0.part3.rar

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v2.0

Mesaj gönderen velociraptor » 24 Tem 2009, 16:27

Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Resim

Download

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/259482459/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part1.rar
http://rapidshare.com/files/259482479/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part2.rar
http://rapidshare.com/files/259482130/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part3.rar

Kod: Tümünü seç

http://hotfile.com/dl/9098356/aacd39e/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/9098399/1127066/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/9098439/09ec5cf/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part3.rar.html

Kod: Tümünü seç

http://uploading.com/files/7J00F3UR/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part1.rar.html
http://uploading.com/files/RCMIF5KT/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part2.rar.html
http://uploading.com/files/2EONIWZ5/Microsoft.Expression.Studio.v3.0.1061.part3.rar.html

Kullanıcı avatarı
Devils
Kilobyte4
Kilobyte4
Mesajlar: 694
Kayıt: 31 Ağu 2007, 23:27
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen Devils » 24 Tem 2009, 22:31

Microsoft Expression Studio V3.0.1061 - ISO - Direct Links

Resim

Kod: Tümünü seç

http://www.filefactory.com/file/ahfg392/n/MExpression_rar
http://www.storage.to/get/IOvATZg1/MExpression.rar

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen velociraptor » 25 Tem 2009, 02:04

son verilen tek linkten indirdim tesekürler

Resim

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1319
Kayıt: 05 Eyl 2008, 12:23
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen diceratops » 06 Ağu 2009, 11:02

Resim
Microsoft Expression Studio v3.0.1061 X86 Retail English ISO

Microsoft, pek de o kadar merakla beklenmeyen Expression Studio 3‘ü çıkardı. Web geliştirme ve RIA kültürü zaman içinde çok değiştiğinden, bu tip “ağır” araçlar geçmiş yıllardaki popülerliklerine sahip değiller.

Expression Studio 3, 4 adet programdan oluşuyor.

Expression Web 3, PHP, HTML/XHTML tabanlı web siteleri yapmanızı sağlayan, biraz Adobe Dreamweaver’ı andıran -en azından amaş olarak- bir araç.

Expression Design 3, Adobe Fireworks’ün çok daha basit bir sürümü; daha çok web grafikleri için tasarlanmış bir araç.

Expression Encoder 3, video içeriği aktarmak, kodlamak ve düzenlemek için kullanılan bir program.

Expression Blend 3, biraz Adobe AIR mantığı çalışan uygulamalar geliştirmek için tasarlanmış; doğal olarak AIR ve Flash yerine, Silverlight kullanıyor.

Microsoft Expression Studio 3 paketinin fiyatı 599 Dolar.
Homa Page: http://www.microsoft.com/expression/

Kod: Tümünü seç

Download
http://rapidshare.com/files/264241489/mes.V3.0.1061.X86.retail.english.iso-ALper_08-.part1.rar
http://rapidshare.com/files/264247032/mes.V3.0.1061.X86.retail.english.iso-ALper_08-.part2.rar
http://rapidshare.com/files/264249181/mes.V3.0.1061.X86.retail.english.iso-ALper_08-.part3.rar

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen velociraptor » 06 Ağu 2009, 18:19

Microsoft Expression Studio 3.0

Kod: Tümünü seç

http://hotfile.com/dl/9740133/c9aeffd/enexprsn_stio3x86.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/9740151/280ffe1/enexprsn_stio3x86.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/9740169/e4ce688/enexprsn_stio3x86.part3.rar.html
or

Kod: Tümünü seç

http://www.filefactory.com/file/ahh704f/n/enexprsn_stio3x86_part1_rar
http://www.filefactory.com/file/ahh704e/n/enexprsn_stio3x86_part2_rar
http://www.filefactory.com/file/ahh704c/n/enexprsn_stio3x86_part3_rar

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1319
Kayıt: 05 Eyl 2008, 12:23
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen diceratops » 18 Eyl 2009, 13:01

Resim

Resim

Resim

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/264204254/Microsoft_Expression_Studio_3.0x86.part1_by_Luis.rar

http://rapidshare.com/files/264205888/Microsoft_Expression_Studio_3.0x86.part2_by_Luis.rar

http://rapidshare.com/files/264206620/Microsoft_Expression_Studio_3.0x86.part3_by_Luis.rar  

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1319
Kayıt: 05 Eyl 2008, 12:23
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen diceratops » 24 Eyl 2009, 19:03

Resim
Expression Studio 3 (x86) - DVD (English)

Contains:
Expression Blend 3 + SketchFlow
Expression Web 3
Expression Design 3
Expression Encoder 3

Use this package to create awesomeness in Silverlight, WPF, XAML and Web Design.
This is the full version, does not require a key and is RTM.

Date Posted (UTC): 7/23/2009 10:45:06 AM
File: en_expression_studio_3_x86_dvd_401336.iso
Size: 264257536 bytes
MD5: 74FF9C98E3141793D3165A5120FDB4A0
SHA1: 1A5C9205D33814241527268AEBDB5A80C1FBBEE9
CRC32: FB74F5B8

Download:

Kod: Tümünü seç

http://hotfile.com/dl/13372361/ecb7774/en_expression_studio_3_x86_dvd_401336.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/13372504/abf673d/en_expression_studio_3_x86_dvd_401336.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/13372588/22deefc/en_expression_studio_3_x86_dvd_401336.part3.rar.html

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3
Mesajlar: 28753
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

Re: Microsoft Expression Studio v3.0.1061

Mesaj gönderen velociraptor » 04 Kas 2009, 07:08

Microsoft Expression Studio 3 Build 1762 Retail

Hotfile

Kod: Tümünü seç

http://hotfile.com/dl/15217615/9f30ae5/Expression__Studio3.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/15217617/dd3600b/Expression__Studio3.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/15217631/4e2d7cd/Expression__Studio3.part3.rar.html
Uploading

Kod: Tümünü seç

http://uploading.com/files/fa18696b/Expression__Studio3.part1.rar
http://uploading.com/files/b15ecb8d/Expression__Studio3.part2.rar
http://uploading.com/files/e294e356/Expression__Studio3.part3.rar
Depositfiles

Kod: Tümünü seç

http://depositfiles.com/files/s0zfg7tbe
http://depositfiles.com/files/b396s5s7v
http://depositfiles.com/files/hgnvbxnj2

Cevapla