Güldüren kamera

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Güldüren kamera

Mesaj gönderen uçs » 20 Haz 2008, 01:58

Resim
Sony’nin Yüz Tanıma Teknolojisi’ni kullanan dünyanın ilk Gülümseme Deklansörü ve Full HD özellikli Handycam kamerasını yakından görmek ister misiniz?


Sony’nin yeni el kamerası, Gülümseme Deklansörü özelligi ile dikkat çekiyor. 10,2 ****piksel fotograf kaydı, 12x optik zoom özellikli Carl Zeiss Vario-Sonnar T lensiyle kullanıcılarına Full HD video ve fotograf çekme deneyimini de beraberinde getiriyor.

Dünyanın ilk gülümseme deklansörü özelligine sahip el kamerası, fotografı çekilecek kisinin en mutlu anını yakalayınca kayıt alıyor. Hatta isi abartıp, hafif bir gülümsemeden kahkahalara kadar çesitli derecelerde gülümsemenin hassasiyetini bile ayarlayabiliyorsunuz.Full HD Görüntüler

Yeni CX11E, Exmor teknolojili ClearVid CMOS sensörü sayesinde Full HD görüntüler sunuyor. Bu görüntüler, 5.1 surround ses ile beraber, Memory Stick PRO Duo medyaya kaydediliyor.

Ürün ile birlikte sunulan 4GB Memory Stick sayesinde 85 dakikaya veya istege baglı olarak temin edilebilen 16GB'lık opsiyonel Memory Stick ile LP modunda 5 saat 55 dakikaya kadar kayıt yapılabiliyor.

HDMI ile Baglayın İzleyin

CX11E, televizyonlara bir mini-HDMI kablosu ile dogrudan baglanarak istediginiz her yerde çektiginiz görüntülerin keyfine varmanıza olanak saglıyor. CX11E ile birlikte sunulan Handycam Station'a baglanan bir PC ile içerikler tek bir butona basılarak Memory Stick'ten DVD’ye kaydedilebiliyor.

Yeni Handycam HDR-CX11E, Agustos 2008’den itibaren kullanıcılarla bulusacak.

Teknik Özellikler

:: Memory Stick’e (4GB veriliyor) 1920x1080 Full HD kayıt (AVCHD)
:: Carl Zeiss Vario-Sonnar T lens
:: ClearVid CMOS Sensör
:: Gülümseme Deklansörü / Yüz Tanıma Teknolojisi
:: 12x Optik Zoom / 150x Dijital Zoom
:: Optik görüntü sabitleyici
:: x.v.Colour
:: 10,2 efektif ****piksel Fotograf Kaydı
:: Zoom Mikrofon ile 5.1kanal Surround Kayıt
:: 2,7-inç Genis, Clear Photo LCD plus ekran
:: 7 saate kadar STAMINA (istege baglı batarya ile)Cevapla