Adana'da 'UFO' iddiası

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Adana'da 'UFO' iddiası

Mesaj gönderen uçs » 16 Haz 2008, 01:52

Adana'da oturan 44 yasındaki Metin Koz, kent semalarında bir UFO'yu kameraya çektigini söyledi. Yıldızdan parlak, çok seri hareket eden ve sürekli renk degistiren cisim, emekli ilaç mümessili Metin Koz tarafından kamera ile görüntülendi.

Yenibaraj Mahallesi sakinleri, 8 Haziran'da saat 23.00 sıralarında havada seri hareketlerde dolasan ısıklı cisim görünce heyecanlandı.
Bu cismin 'UFO' (Tanımlanamayan Uçan Cisim) oldugunu öne süren Koz, "Avrupa kupası maçlarını izliyordum, komsularım telefonla arayıp, havada hareketli bir cismin dolastıgını söyledi. Uyarı üzerine kameramı alıp dama çıktım.

Gerçekten de komsularımızın tarif ettigi yönde, çok seri sekilde hareket eden, ısık saçan bir cisim vardı. Bazen sabit duruyor, bazen de saga- sola zikzaklar çiziyordu. Isıgın rengi de turuncu, kırmızı, yesil ve koyu sarı olarak sürekli degisiyordu" dedi.

Bugüne kadar uzaylı tartısmaları, UFO söylentilerini çok duydugunu, ancak inanmadıgını anlatan Koz, "Ben çekim yapmadan önce, 7 tane geçtigini söylediler.

Komsularımızın söyledigine göre benim çektigim 8'incisinin görüntüsü oluyor. Bugüne kadar uzaylı ve UFO iddialarına da inanmıyordum ama, görüntüleri çektikten sonra uzaylıların varlıgını kabul etmek zorunda kaldım" diye konustu.
ResimKullanıcı avatarı
RealKiss
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 407
Kayıt: 15 Oca 2008, 18:01
cinsiyet: Erkek
Konum: Uşak
İletişim:

Mesaj gönderen RealKiss » 16 Haz 2008, 16:57

Ben Varolduklarina İnaniyorum.. Allah İsi Bu.. Belli Olmaz

Cevapla