Vista dosya acilimi

Xp nin takipçisi bu işletim sistemi hakkında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
İletişim:

Vista dosya acilimi

Mesaj gönderen %TuNcAy% » 07 Haz 2008, 18:05

Arkadaslar vistada gecenlerde cep telefonum ile cektigim fotograflari acmaya calistigimda ekranda tuhaf bir sekilde kapanip acilmalar oluyor ve fotograflarin bulundugu dosyayi otomatik olarak kapatiyordu.Kapatirken windows arastiricisi calismiyor diyor.Dosyalar cok buyukde degil her biri en fazla 1,3 MB.Benim soruna benzer bir hatada arkadasta olmus onunkindede masaustunde ayni problem oluyor.Hic bir islem yapamadan durmadan windows arastiricisi calisamiyor uyarisi ile ekran goruntusu gidip geliyor.Acil cozum gerektiren bir durum.Simdiden tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 07 Haz 2008, 18:38

öncelikle buna herhangi bir virüsün yolacmadigindan emin olunuz
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
İletişim:

Mesaj gönderen %TuNcAy% » 07 Haz 2008, 18:46

Adminim nod32 ile tarattim.Superantispyware,spyware doctor ilede tarattim.Register temizligide yaptim.Sorun ayni.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 07 Haz 2008, 18:51

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
İletişim:

Mesaj gönderen %TuNcAy% » 07 Haz 2008, 19:27

bat olayi yardimci olmadi.ACL sifirlama olayini tam anlayamadim.Acamadigim dosya d dizininde.D dizininde sadece dosyalar var.C dizinde windowsum kurulu.Fotograflarin oldugu dosyaya girdigimde ustteki cubukda yesil dolmaya basliyor.Yariya gelmeden o hatayi verip yeniden baslatiyor.Gorev cubugu felan gidip tekrar geliyor.