XP Proff- Kullanıyorum aniden kapanıyor yardım lütfen

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

XP Proff- Kullanıyorum aniden kapanıyor yardım lütfen

Mesaj gönderen seheryeli » 05 Haz 2008, 12:28

Resim
Hayatıma kast edenleri bile belki af ederim, Ama. Kalleşleri ise ASLA...!

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Mesaj gönderen velociraptor » 05 Haz 2008, 13:52

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen seheryeli » 05 Haz 2008, 15:10

velociraptor yazdı:viewtopic.php?t=581

Hocam eline saglıkta orası ingilizce benim sistem TR oldugu için yapamadım yazıların altında açıklamada yok onun için olmadı yapamadım yani saolun
Hayatıma kast edenleri bile belki af ederim, Ama. Kalleşleri ise ASLA...!

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs » 05 Haz 2008, 17:29

Bilgisayarım sag tık>özellikler>gelismis,performansın altında ayarları tıklayın,açılan pencereden gelismisi tıklayın,altta degistir tıklayın,açılan pencerede ''Baslangıç boyutu'' ve ''En Büyük Boyut''karsısında iki küçük pncere içindeki degerleri silerek ram miktarına göre tekrar yazın,Ayarla ya tıklayın tamam diyerek çıkın..
Bende 768 MB ram var.1024-1024 olarak kullanıyorum.Fazla yazarak ta diskten yemeyin.. :!:
Kolay gelsin.. :)

Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir » 05 Haz 2008, 19:49

yok ondan yapacagını sanmam...ama söyle bir sey yapabilirseniz yardımcı olmaya çalısırım...bilgisayarım sag tıklayın özellikler deyin gelismis sekmesini tıklayın baslangıç ve kurtarmayı tıklayın ne kadar tik varsa hepsini kaldırın..sonrasında eger yine aynı sekilde kapanırsa size mavi ekran hatası verecektir..oradaki yazılar türkçe olacaktır. bir tek bir yerde koda benzer bir yazı vardır..hata nın hangi programdan kaynaklandıgını söyler sayfanın altına dogru onu yazabilirseniz daha çok yardımcı olmaya çalısırım
ne olduğu nasıl olduğu önemli değildir,nedenlerin bir anlamı yoktur. sonuçlar önemlidir. sonuca gitmek önemlidir.

Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung » 07 Haz 2008, 13:28

arkadasım benimde basıma gelmisti o kadar ugrastım anlayamamıstım.ancak kasayı açtım anakarta giden elektrik kablosu tam oturmamıstı sak diye kapanıyor tekrar açılıyordu pc.o kabloyu anakarttaki sokete iyice yerlestirdim islem tamam.yoksa kafayı yiyecektim sorunun nedenini bulamadıkça.bundan olabilir.bir bak istersen.kolay gelsin.