2000server uzerindeki yaziciyi gormek

Windows 2000,ME,98 ile ilgili bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Alesta
Kilobyte2
Kilobyte2

2000server uzerindeki yaziciyi gormek

Mesaj gönderen Alesta »

arkadaslar server olayina yabanciyim. insallah derdimi anlatabilirim. :)

ingilizce 2000server yüklü ana makinaya tanitilmis bi yazici var. ben türkce xp yüklü diger makinada (galiba client deniliyordu diger makinaya)hazirladigim dökümanin cikisini almak istiyorum. ama ana makina üzerindeki yaziciyi göremiyorum.

xp yazicilarina girip agdan arattim, fakat ana makina üzerindeki yaziciyi göremedim. galiba ana makina da bazi ayarlar yapmak gerekiyormus. yardimci olursaniz cok makbule gecer.

tesekkürler.
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

anamakinadaki ayarin su olacak networ üzerine gelip sag tikliyorsun options diyosun önüne network kurdugun ag adi gelecek onuda sag tiklayip options diyeceksin önüne ayri bir pencere acialcak network options adinda ordan oradan add diyeceksin yada install diyeceksin artik hangisi varsa (en bastaki sekmede yazar bu dediklerim) sonra karsina network obeys veya rules yazan bisi gelmesi alzim emin deilim suan elimin altinda olmayinca bildigim kadariyla ceviri yapiyorum.ordan nwlink IPX\SPX\Netbiosn diye bir sey olmasi lazim onuda ekleyeceksin ondan sonra görecek ama yineliyorum ISS ayarlarin acik olmasi gerekiyor