XP de oturum kapaması ayarları.

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
skinnycem
Kilobyte4
Kilobyte4

XP de oturum kapaması ayarları.

Mesaj gönderen skinnycem »

xp de belli süre sonra oturumun kapanmasını engellemek için nerden hangi ayarları yapıyoruz. Yerini bir türlü bulamadım. Pc imde belli süre sonra oturum kapanıyor ve yenide açmak zorunda kalıyorum.
Kullanıcı avatarı
south
Kilobyte1
Kilobyte1
Teşekkür etti: 38 kez

Mesaj gönderen south »

Kapanmakdan kastınız hazırda beklet modunamı geçiyor.Denetim masasından güç sekmesine gidin ve ordan güç ayarlarını degistirin.

Eger açıldıktan sonra belli bir süre geriye sayıp kapanıyorsa Blaster solucanı bulasmıs olabilir
Kullanıcı avatarı
skinnycem
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen skinnycem »

bilgisayarımı kullanmadıgım zamanlar oturum kapanıyor.Normal yani..Ben sadece bunun ayarının nerden yapıldıgını ögrenmek istedim..Güç sekmesinde her 3 seçenek de hiçbir zamana ayarlı..
Kullanıcı avatarı
Squirrel
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen Squirrel »

skinnycem yazdı:bilgisayarımı kullanmadıgım zamanlar oturum kapanıyor.Normal yani..Ben sadece bunun ayarının nerden yapıldıgını ögrenmek istedim..Güç sekmesinde her 3 seçenek de hiçbir zamana ayarlı..

banada aynı sey lazım sordugun iyi olmus vallahi misa dowload veya upluad yapıyorum dısarıya çıkıyorum oturum kapanmıs bunu nereden ayarlıyoruz arkadaslar ?
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4592 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

http://support.microsoft.com/?scid=kb%3 ... &x=13&y=15
kisacasi ekran koruyucu ayarlarindan deniyor
En son velociraptor tarafından 22 Oca 2008, 12:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.