Windows Live Messenger(Msn 8.0)

Msn, Icq, Skype... konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Windows Live Messenger(Msn 8.0)

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 04 May 2006, 20:46

Windows Live Messenger,yeni kusak MSN Messenger olacak. Messenger'la ilgili olarak önceden hosunuza giden tüm özellikleri, kisi listenizi, ifadeleri, arkadaslariniza metin, ses ve görüntü yoluyla anlik erisiminizi icerdigi gibi, bunlara ek olarak neredeyse sihirli bir el cabukluguyla belgelere baglanmaniza ve bunlari paylasmaniza olanak taniyan yeni yollar da saglar. Her zamanki gibi, Messenger ücretsiz olarak karsidan yüklenebilir ve özelliklerinin cogu kullanilabilir.

öNEMLİ :
Windows Live Messenger'a ayrica kayit olmaniz gerekmektedir. Eger kayitli MSN/Hotmail hesabiniz varsa, BURAYA tiklayarak acilacak sayfadan kullanici ve parolanizi giriniz. Karsiniza cikan Windows Live Messenger sözlesmesini okuyunuz ve "Kabul Ediyorum butonuna basiniz. Bu asamadan sonra artik Windows Live Messenger'da oturum acabilirsiniz.

Resim

WİNDOWS LİVE MESSENGER

Kullanıcı avatarı
selll90
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen selll90 » 04 May 2006, 21:53

su anda onu kullaniyorum .. Gayet menunun ..

Kullanıcı avatarı
LOST
Kıdemli üye
Kıdemli üye

Mesaj gönderen LOST » 04 May 2006, 23:58

perr bende kullaniyorum ama memnun deilim cok kopuyor neyse ben senden sunu istiyorum hotmail beta var arkadasimda gördüm müthis bisi yanliz ona davetiye gelmis hotmail ekibinden bunu nasil bulabilirim yardim edersen cok makbule gececek :lol:

Kullanıcı avatarı
Mighty Mouse
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen Mighty Mouse » 16 May 2006, 18:09

valla bi haftadir kullaniyorum sadece 3 sn de baglaniyo ve hic kopma yasamadim.ama yukarida linktekini yükledikten sonra bir güncelleme yapti ve birlikte bilgisayara sign in asistant diye bi ek yükleditavsiye ederim.bir tek kötü yani var ona henüz coklu msn patchinin olmamasi gerci yanina msn 7.5 i kurmayi denedim bi türlü basaramadim.basaran arkadasim olursa yolunu banada anlatsin ;)
_________
Selamlar

Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 » 16 May 2006, 18:53

kesinlikle cok **sansürlendi**
ayrica kamera daha rahat calisiyor
tesekürler dostum
:D

haksoy

Mesaj gönderen haksoy » 29 May 2006, 09:16

Mighty Mouse yazdı:valla bi haftadir kullaniyorum sadece 3 sn de baglaniyo ve hic kopma yasamadim.ama yukarida linktekini yükledikten sonra bir güncelleme yapti ve birlikte bilgisayara sign in asistant diye bi ek yükleditavsiye ederim.bir tek kötü yani var ona henüz coklu msn patchinin olmamasi gerci yanina msn 7.5 i kurmayi denedim bi türlü basaramadim.basaran arkadasim olursa yolunu banada anlatsin ;)
_________
Selamlar
patch verilmistir.

viewtopic.php?p=8952#8952

saygilar.