Bu Değişim Ve Değişiklikleri Nasıl Buldunuz

Bu kısımda her türlü öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Sizce Sitedeki Değişimler Nasıl Beğendiniz mi

Olumlu gayet güzel kullanışlı ve hızlı
59
80%
Açıkcası kasıyor pek hoş olmadı eski sordumu isityoruz
15
20%

Toplam oy: 74

zurnastayn
Bit
Bit

Mesaj gönderen zurnastayn »

bu ne siddet,bu ne celal,banlayın olsun bari,isteyen girer,ben sadece elestiri getirdim,sagol eline saglık harika olmus,iste buuu,enbüyük velociraptor baska büyük yok da diyebilirdim,ve ayrıca ben foruma degilde internete girmeyiz dedim,ve bunları iyi niyetle yaptım,anlasılmadı neden anlasılmadıgı ise açık,gülme smileyi koymadım,artık o hale geldikki smiley olmadan yazısamıyoruz,neyse elinize saglık güzel olmus,basarılarınızın devamını dilerim,kolay gelsin...(smiley yok,ama isteyen hayalinden tebessüm smileyi koyabilir)

buradanda böyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4594 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Güzel bir resim koymussunuz hatta forumda virüs te vardir , siz iyisimi sordumdan uzak durun mazallah Pc niz bozulur , (bu arada hangi sitenin modu veya admini oldugunuzu merak ettim dogrusu)
Kullanıcı avatarı
feyizz
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen feyizz »

Tamam ok yazdıklarına bakıp kendi sistemimde deniyorum neden farklı?????

Resim

Veya bikaç üye denesin
Verdiginiz fotograf'la forum girisinini hiçbir alakası yok
Agdan dosya çekiyor olmasın birileri..!
Veya baska bir uygulama ?
zurnastayn
Bit
Bit

tamam itiraf ediyorum,yakaladınız beni,sizi internette kötülemek için aranıza sokulmus bir bilgi ajanıyım(o ne demekse,yeni uydurdum,tamam zurnastayn olan adımı bilgi ajanı olarak degistirebilirim)sevgili dostum ben hayatımda ne adminlik nede modluk yaptım,biraz dobrayımdır,buda herzaman basıma is açar,herseyi dolandırmadan direk söylerim benim yapım bu,sonuçta klavye basındayız,birbirimizi tanımıyoruz,yalanda söylemis olabilirim,haklısın, elestirildigimiz zaman altında baska seyler ararızda elestiri dogrumu diye bakmayız,sordum sessiz sakin bir forum,benim gibi biriside elstirince hemen ortam geriliyor,islemci yüküyle ilgili yazdıklarımın hepsi dogrudur,sadece yapmanız gereken performansı açıp mausunuzla sagdaki sürgüyü hızla asagı yukarı hareket ettirmek,kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

@Mu®aT: Lütfen yazilarimiza dikkat edelim , bu arada dedignizi de denedim %10 u gecmedi ya benim vistada bir terslik var yada sizin XP de
Kullanıcı avatarı
feyizz
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen feyizz »

sadece yapmanız gereken performansı açıp mausunuzla sagdaki sürgüyü hızla asagı yukarı hareket ettirmek
iyide o sürgüyü asagı yukarı yapmanın anlamı nedir ??
yani ben açıkcası denedim ve %50 islemci gücünü geçmiyor..
üyeleri yanıltmak mı amacınız
Normal bi insan foruma girer ve bilgi paylasımdan yararlanır
Bilgisi varsa paylasım yapar ( herhangi bir menfaat gözetmeksizin )
Sizin yaptıgınız hos degil

hmmm ayrıca hangi üyenin banlanacagı hangi sözle forumdan atılacagı
hangi üyenin diger kullanıcıları yanlıs bilgilendirdigi
hangi üyelerin güvenilir hangi üyelerin lafının kale alınmayacagını biz iyi biliriz..
En son feyizz tarafından 02 Eki 2007, 18:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

@zurnastayn: bizi yanlis anlamanizi istemeyiz , daha önce benzeri karalama ve kötüleme girisimlerine magruz kaldigimizdan birazcik fevri tepki vermis olabiliriz , fakat inanin forumun CPU kullaniminizi %100 yapabilmesi sasirtici , mutlaka baska etmekler vardir
zurnastayn
Bit
Bit

sahsıma yapılan hakaret silinse bile,su anda,bunu hazmetmekle mesgulüm,arkadaslar,affınıza sıgınarak forumdan ayrıldıgımı bildiriyorum,gerginlik içinde özür dilerim..
Kullanıcı avatarı
drog_1
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen drog_1 »

@zurnastayn:
dediginiz gibi hızlı olarak asagı-yukarı oynattım.ancak %41 yapabildim.sonra merak edip baska internet sayfalarında denedim.bu dediginiz sadece bizim foruma özel bir durum degil.diger sayfalardaki sonuç aynı çıktı.

ayrıca o fare hareketinin ne amaçla kullanılacagı ayrı bir merak uyandırdı bende.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

bizde üzülmenize sebebiyet verdigimizden ötürü özür dileriz , sanirim yanlis anlasilmalar oldu
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

evet çıkar çünkü bunun sebebi o hareket esnasında ki komut fazlalıgı ibizm site ile ilgisi yok yani çok resim yüklenen bir sitede topic de yada youtube da islem hep aynı
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte2
Megabyte2
Teşekkür etti: 53 kez

Mesaj gönderen Ensatech »

Neler olmus arada öyle, arayüzden girip islenciden çıkmısız... Konuya dönelim hızlı yanıt özelligi cepten girenler için ekonomik olmus temada oldukça modern duruyor ancak bir önerim olucak telefonla kaç üye giriyor bilmiyorum ancak resimlerı kapalı tuttugumdan yeni mesaj nerde var göremiyorum
renkli oklarla beraber yeni mesaj gelen konu baslıklarının da renkli olması operaminiden girenler için faydalı olacaktır diye düsünmekteyim, Sayfa yükleme hızı aynı herhangi bir kasıntı yasamadım pc de dahi ki zaten ana sayfanın tüm objelerle yüklenmesi 20kb civarlarında
Kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

Ensatech yazdı:Neler olmus arada öyle, arayüzden girip islenciden çıkmısız... Konuya dönelim hızlı yanıt özelligi cepten girenler için ekonomik olmus temada oldukça modern duruyor ancak bir önerim olucak telefonla kaç üye giriyor bilmiyorum ancak resimlerı kapalı tuttugumdan yeni mesaj nerde var göremiyorum
renkli oklarla beraber yeni mesaj gelen konu baslıklarının da renkli olması operaminiden girenler için faydalı olacaktır diye düsünmekteyim, Sayfa yükleme hızı aynı herhangi bir kasıntı yasamadım pc de dahi ki zaten ana sayfanın tüm objelerle yüklenmesi 20kb civarlarında
Kolay gelsin...
YAav ben ne zaman girsem tüm kontorler al asagı oluyor siz hem msn e hem sorduma nasıl giriyosunuz konotr nasıl az gidiyor nalamıyorumm
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen Re@lite »

zurnastayn yazdı:sahsıma yapılan hakaret silinse bile,su anda,bunu hazmetmekle mesgulüm,arkadaslar,affınıza sıgınarak forumdan ayrıldıgımı bildiriyorum,gerginlik içinde özür dilerim..
bence böyle küçük seyleri kafana takma dostum
bu forumda modlar bölümünde sahsıma anarsist vesaire ifadeler kullanılmıs biri olarak
sana tavsiyem kendini tabiki savunucaksın
ama adminlerimizin kimseye karsı kötü niyet gütmediklerini
belirtmek isterim
her forumda olur bu tarz seyler,gitmene gerek yok :wink:
Kullanıcı avatarı
scknylmz35
Byte4
Byte4
İletişim:

Mesaj gönderen scknylmz35 »

emeginize saglık güzel olmus. çok sagoluun :)