Canon'dan tarayıcı zeka: ScanFront 220

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37
Konum: İst.

Canon'dan tarayıcı zeka: ScanFront 220

Mesaj gönderen y@semin » 21 Eyl 2007, 23:07

Resim

Canon'un büyük kurumlardaki ag ortamları için tasarladıgı ScanFront 220, tarayacagı dokümanı ayırt edebilme özelligiyle, dakikada 52 sayfaya kadar tarama yapabiliyor.

Canon, basta bankalar ve kamu kurumları olmak üzere, hızlı ve güvenli bilgi iletisimi gerçeklestirmesi gereken tüm sirketlerin hayatını kolaylastıracak ilk network doküman tarayıcısının tanıtımını yaptı. Canon’un yeni nesil A4 renkli ag tarayıcıları ScanFront 220 ve ScanFront 220P, ofis çalısanları, departmanlar ve çalısma grupları arasında güvenli bilgi paylasımına büyük ihtiyaç duyan kurumların vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Yeni tarayıcılar, direkt olarak sirket network sistemine donanım ve diger uygulamalara ihtiyaç olmadan baglanıyor ve böylece doküman depolama, arastırma ve arama alanında daha fazla seffaflık saglanıyor.

Standart kullanıma uygun olarak gelistirilen ScanFront 220 tarayıcı dakikada 26 sayfa;profesyonel uygulamalar için olusturulan ScanFront 220P ise dakikada 52 sayfa tarıyor. Tarayıcılar, kullanıcıların dokümanları tarayarak direkt kisisel ya da paylasım klasörlerine, FTP sitelerine, USB cihazlarına ve e-postalara göndermelerine olanak tanıyor. Üstelik tüm fonksiyonlar aynı anda yürütülüyor. Tarayıcılar aracılıgı ile e-posta fonksiyonuna gönderimde, kullanıcılar kisisel adres listesine, global adres listesine ve Lightweight Directory Access Protocol’le (LDAP) erisebiliyor. Böylelikle çalısanlar direkt olarak global bir adres listesine erisiyor ve üretimin organizasyon içinde hızı artıyor.

ScanFront 220, akıllı tasarımıyla kullanımı daha kolay hale getiriyor ve isin basit birkaç basamakla sonuca ulasmasını saglıyor. Her iki cihazın da ön panelinde bulunan 8.5 inç’lik dokunmatik ekran, kullanıcıların isi görebilmesini ve göndermeden önce gerekli düzeltmelerin yapılmasını saglıyor.

ScanFront, sahip oldugu üstün kapasitesiyle dokümanların tarama islemlerini kolaylastırarak, daha kaliteli bir sonuç elde edilmesine olanak tanıyor. İs evrakı (kartvizit) taramayı da destekleyen kagıt beslemeli tarayıcılar, farklı boyutlardaki karısık dokümanların toplu olarak taranmasını ve Otomatik Boyut Tespit’i, otomatik Deskew ve Bos Sayfaları Atlama özellikleriyle karısık partili islerde düzenli çıkıs saglayarak, üstün bir çalısma performansı sunuyor. Ayrıca ScanFront 220P, sese duyarlı üstün besleme ve parmak izi tespit özelligiyle ofis yasamını kolaylastırıyor.

Kullanım kolaylıgı ve üretimi artıran özelliklerinin yanı sıra ScanFront network tarayıcıları, bir dizi güvenlik özelligine de sahip. Tarayıcıyı kullanmak için her kullanıcının bir baglantı adına ve sifreye sahip olması gerekiyor. Ayrıca bir pdf sifreleme de bulunuyor. Dahası makineler, IT uzmanlarının ve Sistem Yöneticilerinin farklı seviyedeki erisimleri uygulaması için kolay yönetim ve konfigürasyon saglayacak sekilde tasarlanmıs bulunuyor. IT Uzmanları ve Sistem Yöneticileri için olusturulan diger bir kolaylık da, tek kullanıcıların makineye uzaktan erisimlerine izin vererek, Scan Front filosunu güvenle yönetebilmelerine imkan saglaması.

Alıntıdır..Cevapla