Sıradışı | Sandra Bullock Türkçe Dublaj

Youtube ve diğer yasal video klipleri buraya
Kullanıcı avatarı
H4NOK
Megabyte1
Megabyte1
Teşekkür etti: 275 kez
İletişim:

Sıradışı | Sandra Bullock Türkçe Dublaj

Mesaj gönderen H4NOK »

Orta sınıf diye nitelendirilebilecek olan Linda Hanson ile Jim Hanson, kızları ile birlikte yaşadıkları evlerinde rutin bir ilişki sürdürmektedirler. Bir Perşembe sabahı, bölge şerifi Linda’yı ziyarete gelir ve kocasının, önceki gün bir trafik kazasında öldüğünü haber verir. Ertesi sabah Linda uyandığında Jim’i yaşıyor olarak görür ve evde sesini duyar. Ertesi sabah uyandığında günlerinin sıradan çıkmış olduğunu fark eder. Ancak ailesi onn giderek aklın yitirmekte olduğunu düşünürler. Linda ise, içine düştüğü bu gizemli zaman bulmacasını çözmenin peşine düşecektir.

Orjinal Adı: Premonition
Yıl: 2007
Tür: Dram
Yönetmen: Mennan Yapo
Senarist: Bill Kelly
Oyuncular: Sandra Bullock, Julian McMahon, Nia Long

Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Sıradışı | Sandra Bullock Türkçe Dublaj

Mesaj gönderen shampuan »

Ooo tam bana göre. Teşekkür ederim H4NOK. Hemen izlemeye başlıyorum.

Bu arada bir film vardı. Bir anne çocuğunu merdiven altına kilitliyor,... daha fazla spoiler vermeyeyim o filmi biliyorsanız yazın da izleyelim.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Cık ı-ıh beğenmedim. Aradığım gizem yoktu ve konuyu başarılı şekilde veremediler. Senaryo da iyi değildi. Seslendirme kötü ve müzikler berbattı.
Ben şey kalitesi beklemiştim, adı aklıma gelmedi, hani brus wils'in bir filmi var ya, bir çocuk devamlı ölüleri gördüğünü sanıyo, brus da bu çocuğun psikoloğu oluyo ama anaaaa filmin sonunda meğer olay neymiş... O filmi hatırladınız. O kalitede zannettim.

Kadın rahibe gidiyo rahip bir sürü saçmalıyo, yok yola çıkıyo kocasını yakalamaya yok evde uyanıyo... bir sürü tantana ve sonu da olmadı.

Benzer konulu ölümlü dirimli öbür dünyalı konulu Kesişme(Intersection) diye bir film var onu şiddetle tavsiye ediyorum erkeğin adı richard gere ama kadın şerın ston. Çok güzel filmdi. İzleyin mutlaka.
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2
Teşekkür etti: 10 kez

Mesaj gönderen Kaptan60 »

shampuan yazdı: 03 Ağu 2022, 17:48 Cık ı-ıh beğenmedim. Aradığım gizem yoktu ve konuyu başarılı şekilde veremediler. Senaryo da iyi değildi. Seslendirme kötü ve müzikler berbattı.
Ben şey kalitesi beklemiştim, adı aklıma gelmedi, hani brus wils'in bir filmi var ya, bir çocuk devamlı ölüleri gördüğünü sanıyo, brus da bu çocuğun psikoloğu oluyo ama anaaaa filmin sonunda meğer olay neymiş... O filmi hatırladınız. O kalitede zannettim.

Kadın rahibe gidiyo rahip bir sürü saçmalıyo, yok yola çıkıyo kocasını yakalamaya yok evde uyanıyo... bir sürü tantana ve sonu da olmadı.

Benzer konulu ölümlü dirimli öbür dünyalı konulu Kesişme(Intersection) diye bir film var onu şiddetle tavsiye ediyorum erkeğin adı richard gere ama kadın şerın ston. Çok güzel filmdi. İzleyin mutlaka.
Sana 2 film tavsiyem var johhny depp'in 1.9 kapı 2.hayalet suvari bumlar hoşuna gider
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2

shampuan yazdı: 03 Ağu 2022, 17:48 Cık ı-ıh beğenmedim. Aradığım gizem yoktu ve konuyu başarılı şekilde veremediler. Senaryo da iyi değildi. Seslendirme kötü ve müzikler berbattı.

Altyazilı izleseydin güzel olabilirdi çunku bazi filmlerin düblajı berbat
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Altyazıdan değil olay örgüsü hatalı ve birçok yerde kopukluk var. Hastane sahnesidir falan sonuca bağlanmadı. Senaryo başarısız. Birşey olacak diye bekliyorsun olmuyor. Son sahne de olmadı. Düzgün veremediler. Halbuki iyi iş çıkabilirdi ana fikirden. Mesela meğer kadın ölmüş olabilirdi ve yaşadığı gariplikler arafda olduğu için olabilirdi. Kızının yüzündeki kesikler arabada onunla beraber olup öldüğü için olabilirdi. Cenazedekiler ve psikolog zebani olabilirdi vb. Kafadan sallarken bile kalite üretiyorum görüyorsun.

EDİT: Ha yanlış olmasın ben paylaşan arkadaşa demiyorum filmi eleştiriyorum sadece. Baştan konusunu okuyunca güzel zannettim. Vakit kaybı bana göre.
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2

shampuan yazdı: 04 Ağu 2022, 07:39 Altyazıdan değil olay örgüsü hatalı ve birçok yerde kopukluk var. Hastane sahnesidir falan sonuca bağlanmadı. Senaryo başarısız. Birşey olacak diye bekliyorsun olmuyor. Son sahne de olmadı. Düzgün veremediler. Halbuki iyi iş çıkabilirdi ana fikirden. Mesela meğer kadın ölmüş olabilirdi ve yaşadığı gariplikler arafda olduğu için olabilirdi. Kızının yüzündeki kesikler arabada onunla beraber olup öldüğü için olabilirdi. Cenazedekiler ve psikolog zebani olabilirdi vb. Kafadan sallarken bile kalite üretiyorum görüyorsun.

EDİT: Ha yanlış olmasın ben paylaşan arkadaşa demiyorum filmi eleştiriyorum sadece. Baştan konusunu okuyunca güzel zannettim. Vakit kaybı bana göre.
Normalde Sandra hatunun filmleri güzeldir çoğunu izledim önerfigim filmleri izledinmi izlemedinmi bilmiyorum izlemediysen bi izle güzel epik bir havssi vsr filmin.
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2

shampuan yazdı: 04 Ağu 2022, 07:39 Altyazıdan değil olay örgüsü hatalı ve birçok yerde kopukluk var. Hastane sahnesidir falan sonuca bağlanmadı. Senaryo başarısız. Birşey olacak diye bekliyorsun olmuyor. Son sahne de olmadı. Düzgün veremediler. Halbuki iyi iş çıkabilirdi ana fikirden. Mesela meğer kadın ölmüş olabilirdi ve yaşadığı gariplikler arafda olduğu için olabilirdi. Kızının yüzündeki kesikler arabada onunla beraber olup öldüğü için olabilirdi. Cenazedekiler ve psikolog zebani olabilirdi vb. Kafadan sallarken bile kalite üretiyorum görüyorsun.

Birde film video konusunu nereye acabilirim
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Eğer youtube'dan paylaşacaksan şuradan: viewforum.php?f=131

Şayet indiragandi aganigi naganigi paylaşacaksan paylaşamazsın yasak. :-)
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2

Ozaman ben sana burdan sorayim ben dizi izliyorum dizi indirme sitelerinde ok.ru video telifden silinmiş o yuzden torrentten indirdim tr altyszi bulamadim ama izleme sitelrrinde altysxili o video daki altyaxiyi nssil alabilirim.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Haaa... güzel soru. Onu bilmiyorum valla. İndirici yakalamıyorsa siteye sızman gerek bence. Bir de Jdownloader dene bakalım yakalıyor mu?
Kullanıcı avatarı
Kaptan60
Byte2
Byte2

shampuan yazdı: 04 Ağu 2022, 12:55 Haaa... güzel soru. Onu bilmiyorum valla. İndirici yakalamıyorsa siteye sızman gerek bence. Bir de Jdownloader dene bakalım yakalıyor mu?
Idm yakalıyor o videodan altyaziyi srt şeklinde nasil alicam acaba