Doğan Telekom'un CEBIT fırsatı..

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37
Konum: İst.

Doğan Telekom'un CEBIT fırsatı..

Mesaj gönderen y@semin » 21 Eyl 2007, 03:37

Resim

Dogan Telekom, 2-7 Ekim'de düzenlenecek olan CeBIT Bilisim Eurasia Fuarı'nda ziyaretçilere hem telekom hizmetlerini hem de smile ADSL internet erisimi hizmetini tanıtacak.

Uzak mesafe telefon hizmetleri ve internet servis saglayıcısı Dogan Telekom, 2-7 Ekim tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan CeBIT Bilisim Eurasia Fuarı’na katılıyor.

Dogan Telekom, 9 numaralı salondaki standlarıyla ziyaretçilere hem telekom hizmetlerini hem de smile ADSL internet erisimi hizmetini tanıtacak. Smile ADSL’de, önemli avantajlar saglayacak özel kampanyalarla fuardaki yerini alacak.

Telekom dünyasındaki gelismeler ve CeBIT Fuarı hakkında bir açıklama yapan Dogan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen sunları ifade ediyor: “CeBIT Bilisim Eurasia, Türkiye’deki BT-telekom sektörü, firmalar ve son kullanıcılar açısından son derece önemli bir fuar. Özellikle de telekomda serbestlesme, 3G lisansları gibi konuların sıkça tartısıldıgıbu dönemde, CeBIT’in yeni ürün ve çözümleri tanıtmak açısından çok degerli bir fırsat olduguna inanıyoruz. Biz de bu fırsatı degerlendirecegiz.”

Türkiye’deki telekom ve internet sektörü hakkındaki görüslerini de açıklayan Esen, sunları söyledi: “Tüm dünya, genisbant erisimi benimsiyor. Böylece hem ses hem de telefon hizmetleri tek kanaldan verilebiliyor. Dogan Telekom olarak bizim vizyonumuz da bu. Triple Play dedigimiz, ses, görüntü ve data hizmetlerinin tamamını tek elden verebilmeyi hedefliyoruz

Alıntıdır..Cevapla