Hazır Duvar Kağıdı Mokapları (Mockup) Paylaşıyorum

Duvar kağıdı, ekran koruyucu, ve diger gorsel paylaşımlarınızı burada yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Hazır Duvar Kağıdı Mokapları (Mockup) Paylaşıyorum

Mesaj gönderen shampuan »

Merhaba arkadaşlar.

Daha önce şurada bu konunun benzerinden yazışmıştık.

Dün akşam google docs nasıl birşeymiş diye kendi hesabımdan açınca şaşırdım. Konu başlığında bahsettiğimiz duvar kağıdı ile docs'daki duvar kağıdı aynı:

Resim

Bizim Pardus'un eski sürümündeki bunun yatay çevirilmiş ve oynanmış hali. Artık görsel aslen kime aittir, free midir, orasını bilemiyorum. Ancak bu görsele kafayı taktım ve alıp mock-up haline getirdim. Eğer isterseniz indirip istediğiniz gibi renklendirebilir, değiştirebilirsiniz.

Mock-up haline getirmekten maksat şu: tek bir resmi aldım, her bir görsel için ayrı katmanlar oluşturarak düzgün ve profesyonel şekilde düzenlenebilir hale getirdim. Her bir katman, resimdeki bir şekli içerir. Bu, Her bir katmanın ayrı ayrı ve kolaylıkla renklendirilebileceği, ayrıca üzerinde çeşitli işlemler yapılabileceği anlamına gelir. Kısacası resmi baştan oluşturdum.

İlk mokap, google docs'dakinin aynısının 1080p çözünürlüklü halidir. Örnek resim:

Resim

Diğerleri Pardus ve Atatürk figürleri içeriyor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Her iki mokap, Gimp ile açılıp düzenlenebilir .xcf dosyası halinde ve tek arşivdedir. İsteyenler indirip faydalanabilir.

https://drive.google.com/file/d/1LnB5YA ... sp=sharing

Sordum temalı birşeyler de yapılabilir. Buna neden bu kadar kafayı taktım bilmiyorum. Şekli itibariyle güzel bir fikir geldi kağıtlar asimetrik şekilde üstüste konmuş falan...
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Hazır Duvar Kağıdı Mokapları (Mockup) Paylaşıyorum

Mesaj gönderen shampuan »

Sordum Temalısı.

Resim

Tam görsel ve ellemek isteyenler için xcf. PSD olarak isterseniz GIMP PSD dosyası verebiliyor. Uğraşmak istemeyebileceğinizi düşünerekten şeyttirmiyorum. Maksat muhabbet olsun.

İndiragandi: https://drive.google.com/file/d/1xdMZ5X ... sp=sharing
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Hazır Duvar Kağıdı Mokapları (Mockup) Paylaşıyorum

Mesaj gönderen velociraptor »

Ellerine sağlık :arrow: