Türk Telekom 'da grev yaklaştı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Türk Telekom 'da grev yaklaştı

Mesaj gönderen uçs » 16 Eyl 2007, 01:55

Resim
Bir süredir konusulan oluyor: Türk Telekomünikasyon A.s. ile Türkiye Haber-İs Sendikası arasındaki görüsmeler olumlu sonuç vermeyince, Haber-İs greve gidilecegini duyurdu. 14 Eylül 2007 sabah saatlerinde kesinlesen ve ögleden sonra Haber-İs sitesinde duyurulan karara göre Haber-İs üyesi Türk Telekom çalısanları önümüzdeki haftalarda greve gitmeyi düsünüyor.

Cuma günü ögleden sonra Türk Telekomünikasyon A.s. Genel Müdürlügü önünde yapılan toplantıda ise Haber-İs Genel Baskanı Ali Akcan "…Türk Telekom yönetiminin grev uygulaması karsısında telekomünikasyon hizmetlerini yürütmekte düsecekleri durumu Türk halkına nasıl izah edeceklerini iyi degerlendirmelerini bekliyoruz." dedi. Ali Akcan konusmasında grevin Türk Telekom çalısanları için "çifte bayram" olacagını da belirtti.
Son dönem ADSL "hayali hız artısları" da dahil olmak üzere telekomünikasyon altyapsının sorunlarını düsününce insan Türk Telekom çalısanlarının grev zamanında kaç kullanıcının baglantısından olacagını merak ediyor. Umarız biz kullanıcılar açısından az hasarlı geçer.

ALINTIDIRCevapla