windows iso güncelleme eklemek

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
engin8108bey
Byte1
Byte1

Re: windows iso güncelleme eklemek

Mesaj gönderen engin8108bey »

@velociraptor ustam chipset ve nvidia ekran kartı nasıl eklyebiliriz ntlite gibi programlarla olmuyor kurulumdan sonra otomatik kurması için yarın ben arkadaşımın bilgisayarımı format atcaktım o yüzden lazım bana
engin8108bey
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen engin8108bey »

@velociraptor ustam feuer ve shampuan ustamı uyarırmısın sürekli benimle uğraşıyor ya paramı istiyor feuer ustam bende para yok
Kullanıcı avatarı
feuer
Terabyte2
Terabyte2
Teşekkür etti: 127 kez

Mesaj gönderen feuer »

Paranızı istemedim, belirli bir ücret karşılığında yapabileceğimi söyledim. (Vereceğim emeğin karşılığı olarak.)
Şüphesiz ki biz ekonominin kitabını yazdık. Yoksa kimsenin parasına ihtiyacımız yok sayın kullanıcı.
Bu mesaj da size yazdığım son yazılı yanıt olsun ki size yol da göstermiştim pek çok kere.
Hayırlı cu.malar diliyorum.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Len oğlum etme eyleme senden para istemiyoz senle dalga geçiyoz.
Velociraptor şu arkadaşı bir uyarır mısın sürekli kendisiyle uğraşıyorum parasını istiyorum. Defalarca uyarmama rağmen ne soru sormasını biliyor ne de forum kurallarına uyuyor diye forumdan banlıyorum.

Konu kilitlenmiş ve üye engellenmiştir.

Enginbey ya da eskehacettepe neyse, bak bundan sonra radarımdasın. Sorduğun sorudan yazım biçiminden seni tanıyorum. Başka bir hesapla sakın gelme, anında engellerim.
Kilitli