En kaliteli çay markaları

Bitkilerle tedavi ve hangi bitki neye iyi gelir gibi görsel ve yazılı bilgilerin yeraldığı bölümdür
Kullanıcı avatarı
burakhi
Kilobyte3
Kilobyte3
Teşekkür etti: 169 kez

Re: En kaliteli çay markaları

Mesaj gönderen burakhi »

velociraptor yazdı: 08 Kas 2021, 11:30 Googlede bulduğum bir resmini ekledim , Teşekkürler , Google aramalarında görsellere tıklayıp gelende oluyor , Eğer çaylar bozuldu ise , sanıyorum millet son zamanlarda kaliteli çay hangisidir diye arama yapacaktır. :arrow:
aklımdaydı ama mobilden yazınca üşendim :-)

bende resmi düzenledim artık yeşil paket yok varsada bayattır :-D yeni paket siyah ve 400gr malum fiyatı fazla yükseltmemek için gramajı azalttılar.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Güncelleme için Teşekkürler :arrow:
Kullanıcı avatarı
burakhi
Kilobyte3
Kilobyte3
Teşekkür etti: 169 kez

Mesaj gönderen burakhi »

shampuan yazdı: 08 Kas 2021, 12:52 Paket paket aldığımız küçük çay:
Resim
Bu paketin bim gibi yerlerde kağıt değil nalyon ambalaj olanı var aynısının naylonu sanırım nice zamandır kağıt kutu gelmiyor. Bizde naylonlusundan alıyoruz.
hey gidi bu kutu efsane çoçukluğum aklıma geliyor evde, komşularda er yerde görürdüm yazılar aynımı hatırlamıyorum ama sarı karton yetiyor :-)
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Abi hala var. Lezzeti de fena değildir. Hatta büyük paketlere göre şaşırtıcı derecede iyi. Son zaman karton kutulusunu bulamıyoruz naylon ambalajlısı var. O ortadaki rize yazan daireden makasla keser çamaşır makinesi yapar oynardım yaş 5 falan. :-D