Steam Library Manager Steam Ve Diğer Mağzaların Kütüphane Yöneticisi

Kurulum gerektirmeyen (portable) programların paylaşım alanıdır..
Google Sasi
Byte2
Byte2

Steam Library Manager Steam Ve Diğer Mağzaların Kütüphane Yöneticisi

Mesaj gönderen Google Sasi »

https://github.com/RevoLand/Steam-Library-Manager
RevoLand Programın Sahibi Türktür Program Steam Ve Diğer Kütüphanelerdeki Mağzalarda İndirdiğiniz Oyunları İstediğiniz Src Yani Dizne Klasöre Oyun İndirmenizi Sağlayan Bİr Aracı Programdır Güvenilirdir 2 Kişi Tarafından Geliştirilmiştir Amaç İse Steam C: diskinde İken Sadece Kendi Dizninde Olan Steam Apps Klasörüne Dosya İndire Bilir Yada D: Klasörüne Dosya İndirebilir Bu Program Aracılığı İle Bir Diskde İstediğiniz Kadar Kütüphane Açabilir Ve :D/Sub/folder/steam/steamapps istediğiniz dizne oyun indirmenizi sağlar

fakat steame yeni güncelleme geldiği için tekrardan derlenmesi optimize edilmesi gerekiyor programın sahibi artık sanırsam uğraşmak istemiyor playnite ekibine durumu anlattım gog galaxy gibi bir mağza değilsiniz sadece xmb yani oyun medya center sınız programınıza tema ve scrtip eklenebiliyor diğer platformlardaki oyunları gog galaxy gibi sıralayan bir programınız var ama o mağza programlarının slm yani steam libarry manager gibi bir kütüphane yöneticisi olmasını istediğimi anlatamadım durumu size bildireyim belki yardım etmek isteyen arzularımı gerçekleştirmek isteyen birileir vardır amacım c yada d klasörüne steam yada win stordaki oyunları indirttmek değil hangi klasöre istiyorsam o klasöre kütüphane oluşturması yabancılar sadece bu programın move yani taşıma yeteneği olduğunu sanıyor bu program diğer mağzalardaki programların kütüphane yöneticisidir

Resim
Kullanıcı avatarı
feuer
Global Moderator
Global Moderator
Has thanked: 86 time
Been thanked: 137 time

Re: Steam Library Manager Steam Ve Diğer Mağzaların Kütüphane Yöneticisi

Mesaj gönderen feuer »

PlayNite e değinmişsin, playnite steam, gog gibi mağazalar ile bağlantı kurabilen, istersen sadece local olarak çalışabileceğin, oyunlar için istediğin klasör ve dosya yollarını gösterebileceğin bir oyun kütüphanesi yöneticisidir. İstediğin durumu PlayNite ile gerçekleştiremiyor musun? Ya da beklentini mi yanlış anladım.

Benim için RetroArch ve PlayNite yeterli oluyor oyun kütüphaneleri için. Hiçbir mağazaya üye değilim, hiçbir sosyal platformda podcast yapmıyorum. Oynadığım oyunlar sadece yerel. Hatta bu klasörler firewall da engelli

d:\Toy\PlayNite
d:\Toy\RetroArch
d:\Toy\Roms
d:\Toy\WinGames

şu şekilde bir oyun ağacım var.
Google Sasi
Byte2
Byte2

benim bilgisayarımı göstereyim size playnite böyle birşey yapıyormu bilmiyorum onlarla discorda anlatmaya çalıştım ingilizcem yok steam apps klasörünü istediğiniz dizne oluşturabiliyor bu program https://www.youtube.com/watch?v=2ye5Ptw9NjY
Kullanıcı avatarı
feuer
Global Moderator
Global Moderator

Mesaj gönderen feuer »

Steam Apps kullanmadığım için söylediklerim havada kalabilir.

PlayNite in olayı oyunları kataloglamak olduğu için Steam Apps işleyişine müdahale etmeyecektir. Ama Steam App taki oyunlarını kataloglamanda işlevseldir.

Steam App bana lazım değil, ben oyunlarımı zaten torrentten indiriyorum. İstediğim klasöre kendim kuruyorum dersen, D sürücüsünde istediğin oyunlarını kurabilirsin. Playnite de D sürücüsüne koyup çalıştırabilirsin.

GOG oyunları için GOGGalaxy steam oyunları için Steam App ihtiyacın yok.
Google Sasi
Byte2
Byte2

epic ve gog galaxy zaten direk oyunları bize veriyor steam ve ubisoft da hiç de öyle olmuyor bu programlar olmadan oyuna girmek imkansız crcaklemek falan gerekiyor dediğiniz gibi ki ozamanda steam açılabiliyor bazı cracklerde fakat ingilizce biliyorsanız bu söylediğimi playnite yetkililerine anlatabilirsek bence çokda işlevli olur derli toplu olur ve mantıklı olur win store ve steam oyunları falan istediğimiz klasörde olur
Kullanıcı avatarı
feuer
Global Moderator
Global Moderator

Mesaj gönderen feuer »

PlayNite geliştiricileri biraz tuhaflar, Steam klasörünü başka klasör ve dizine almak ile ilgilenmeyeceklerdir.