Vidyolarda subliminal mesajlar

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: Vidyolarda subliminal mesajlar

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Resim

Beni hayal kırıklığına uğratan bir kitap , içerisindeki bilgiler malesef benim 15 - 20 yıl önce edindiğim bilgiler , yada konu hakkında ilgim olduğu için ben biliyordum
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
ThinkLess
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen ThinkLess »

shampuan yazdı: 10 Ağu 2021, 11:31 Yav çocuklar,
Ben ne zaman bir konuya yorum yazsam konu cinselliğe gidiyor farkında mısınız? :-D :lol:

Peki, bu neden oluyor tahminlerinizi dürüstçe yazabilir misiniz? Ben de size bir "kokoloji" yapayım, bakalım ne düşünüyorsunuz.
Nedeni için haydar dümen olmaya gerek yok ki, yaşını bir kağıda yaz, hayat beklentini bir kaç kelimeyle altına yaz. Havaların sıcaklığını da ekle ( geldi yaz ayları gevşer gönül yayları demiş atalar). Tadaaaaa çözüm ortada.
Kullanıcı avatarı
ThinkLess
Kilobyte3
Kilobyte3

Subliminal mesajları inceleyen blog varmış:

Kod: Tümünü seç

http://antisubliminalmessages.blogspot.com/p/subliminal-mesaj-ornekleri.html
En son ThinkLess tarafından 10 Ağu 2021, 16:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ThinkLess
Kilobyte3
Kilobyte3

ThinkAlot yazdı: 10 Ağu 2021, 15:55 Subliminal mesajları inceleyen blog varmış:

Kod: Tümünü seç

http://antisubliminalmessages.blogspot.com/p/subliminal-mesaj-ornekleri.html
Şunu anlamıyorum her şeyin içinde s e x kelimesini gizlemek gizlenmiş ilişki ve çı p laklık barındırınca ne oluyor? Beklenti ürün satışı mı yoksa toplumları yozlaştırmak mı? Gizli bir s e x tarikatının işi mi bu acaba?
:?:
Kullanıcı avatarı
shampuan
Global Moderator
Global Moderator

Mesaj gönderen shampuan »

ThinkAlot yazdı: 10 Ağu 2021, 15:49
shampuan yazdı: 10 Ağu 2021, 11:31 Yav çocuklar,
Ben ne zaman bir konuya yorum yazsam konu cinselliğe gidiyor farkında mısınız? :-D :lol:

Peki, bu neden oluyor tahminlerinizi dürüstçe yazabilir misiniz? Ben de size bir "kokoloji" yapayım, bakalım ne düşünüyorsunuz.
Nedeni için haydar dümen olmaya gerek yok ki, yaşını bir kağıda yaz, hayat beklentini bir kaç kelimeyle altına yaz. Havaların sıcaklığını da ekle ( geldi yaz ayları gevşer gönül yayları demiş atalar). Tadaaaaa çözüm ortada.
Hayır bilemedin. :-)
Diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum.
basitelektronikprojeler.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
ThinkLess
Kilobyte3
Kilobyte3

İpuçlarını arttır bari onlar için.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Global Moderator
Global Moderator

velociraptor yazdı: 10 Ağu 2021, 13:39
Beni hayal kırıklığına uğratan bir kitap , içerisindeki bilgiler malesef benim 15 - 20 yıl önce edindiğim bilgiler , yada konu hakkında ilgim olduğu için ben biliyordum
O hayal kırıklığını ben internete her girişimde yaşıyorum. Bir zamanlar insanların bilmediği olayları şunları bunları çok iyi bilirdim ve bu beni özel yapar iyi hissettirirdi. Şimdi tüm bildiklerim feyste, ekşide heryerde. Bu düşüşü beklemiyorum açıkçası. Herkes herşeyi bilirse bilenlerin ne değeri kalır ki... Çok kitap okuyan insanlar beni çok iyi anlarlar.

Thinkalot, ipucu
Çekinmeden konulara cinsi örnekler atabiliyorum.
Hiç uatanmam arlanmam yok mu benim? Ya da ben sapık mıyım? Yoksa bir amacım mı var...
Bu temelde düşünebikirsiniz. Anca bu kadar ipucu...
Kullanıcı avatarı
ThinkLess
Kilobyte3
Kilobyte3

shampuan yazdı: 10 Ağu 2021, 17:22
velociraptor yazdı: 10 Ağu 2021, 13:39
Beni hayal kırıklığına uğratan bir kitap , içerisindeki bilgiler malesef benim 15 - 20 yıl mönce edindiğim bilgiler , yada konu hakkında ilgim olduğu için ben biliyordum
O hayal kırıklığını ben internete her girişimde yaşıyorum. Bir zamanlar insanların bilmediği olayları şunları bunları çok iyi bilirdim ve bu beni özel yapar iyi hissettirirdi. Şimdi tüm bildiklerim feyste, ekşide heryerde. Bu düşüşü beklemiyorum açıkçası. Herkes herşeyi bilirse bilenlerin ne değeri kalır ki... Çok kitap okuyan insanlar beni çok iyi anlarlar.

Thinkalot, ipucu
Çekinmeden konulara cinsi örnekler atabiliyorum.
Hiç uatanmam arlanmam yok mu benim? Ya da ben sapık mıyım?
Yoruma ek bilgi gerekli ipuçları burdan çıkabilir : https://dusge.com/henuz-uzayda-seks-yap ... mi-olarak/
Belki içinde astronot olma hevesi vardır. Ondan oluyordur :lol:
En son ThinkLess tarafından 10 Ağu 2021, 17:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
feuer
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen feuer »

Resmi olarak açıklanmasa da kadın erkek karma ekiplerin olduğu uzay çalışmaları oldu. Deneyimlenmiştir diye düşünüyorum.
Yaşamda en gerçek yol gösterici bilimdir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

shampuan yazdı: 10 Ağu 2021, 17:22 Hiç uatanmam arlanmam yok mu benim? Ya da ben sapık mıyım? Yoksa bir amacım mı var...
Olay gayet basit ve de bilimesel , İSLAMİ toplumları genelde geri kalmıştır bunun en temel sebeplerinden biri Maslovun belirttiği temel ihtiyaçlardan birkaçının eksik kalmasıdır. Bakınız maslow ihtiyaçlar hiyerarşisi

Resim

Sıkıntı belirli bir basamaktaki ihtiyaçlardan bazılarının karşılanamamış olması bu da bireyin sürekli bu ihtiyaç odaklı düşünmesine yolaçıyor bu da toplumların geri kalmasının yegane sebebidir İnsan nasıl karnı aç iken başka şeye konsantre olamazssa bu da onun gibi birşey.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
feuer
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen feuer »

Karnımız doyuyor çok şükür, çay da var, misss...
Yaşamda en gerçek yol gösterici bilimdir.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Global Moderator
Global Moderator

velociraptor yazdı: 10 Ağu 2021, 21:07
shampuan yazdı: 10 Ağu 2021, 17:22 Hiç uatanmam arlanmam yok mu benim? Ya da ben sapık mıyım? Yoksa bir amacım mı var...
Olay gayet basitve de bilimesel , İSLAMİ toplumları genelde geri kalmıştır bunun en temel sebeplerinden biri Maslovun belirttiği temel ihtiyaçlardan birkaçının eksik kalmasıdır. Bakınız maslow ihtiyaçlar hiyerarşisi

Sıkıntı belirli bir basamaktaki ihtiyaçlardan bazılarının karşılanamamış olması bu da öne bireyin sürekli bu ihtiyaç odaklı düşünmesi bu da toplumların geri kalmasının yegane sebebidir İnsan nasıl karnı aç iken başka şeye konsantre olamazssa bu da onun gibi birşey.

Olayı çok güzel anlattın ama amacımı sen de bilemedin.

Peki açıklayayım.

Bilinçli yapıyorum arkadaşlar. Yani "Bakın, ben korkmuyorum. Entellektüel bir insanım. Cinsellik ayıp birşey değildir. Orta yerde cinsellik konuşmak sakınca teşkil etmez. Size de cesaret vermek istiyorum. Ama tepkinizden çekiniyorum. Yine de bunun doğal birşey olup ayıp olmadığını anlatmak için savaş veriyorum" düşüncesiyle, bazı konularda yeri geldikçe ya da gelmeden bazı durumlardan korkmadan bahsediyorum. Amacım sizlere sıkıntı vermek değil. Cinsel açlıktan dolayı da yapmıyorum. Esasen ikiniz de mantıklı öneriler ortaya koydunuz ve haklı olabilirdiniz. Ama burada bunu yapmamın temen nedeni koyulaştırdığım yer.