Half Life Belgeseli

Legal içerikli ve youtube gibi paylaşım sitelerinde yayımlanmış belgeselleri burada paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Half Life Belgeseli

Mesaj gönderen shampuan »

Hani o yıllar var ya, o yıllar? O yıllara denk gelenler Half Life'ı da, "Kantırı" da iyi bilir.

Aşağıda paylaşacağım belgesel yerli imkanlarla yapılmış harika bir filmdir. Seslendirmelerden bazıları yabancı filmleri seslendiren mikrofon sanatçılarımız tarafından yapılmış. Half Life oyununda ingilizce olması dolayısıyla kaçırdığımız senaryoyu bize "Türkçe" olarak ve film tadında aktarıyor. Bence süper olmuş. Ayıracağınız 2,5 saate değecek.

İyi seyirler.

Kullanıcı avatarı
feuer
Terabyte2
Terabyte2
Teşekkür etti: 127 kez

Re: Half Life Belgeseli

Mesaj gönderen feuer »

Half Layf ve Kantır bende oynadım ama nedense Quake 3 Arena dan aldığım hazzı alamamıştım.
O dönem halflayfçılar quakeçiler olayı vardı. Quake daha hareketli gerilimli kanlı canlı bir oyundu, jump arena denilen bir bölüm vardı ustalaştığında uçan kaçan kurtulamazdı, half life ta multiplayer oyunda arenayı biliyorsan okla soteden çokça adam götürebilirdin. İlginç zamanlardı, counter hala oynanıyor.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

Arenayı biliyorum. Bir düğmeye basıp geri sayım olup atom bombası patlayan bir bölüm vardı sanırım orayı diyorsun. Orası gerek multi de gerekse botlara karşı çok zevklidir. Onlarca sote yerin tadı bambaşkadır. Ok haricinde hemen her silahı çok severim orada. Roketatar, sinekatar, böcekler, çivi silahı... hele hele çivi silahını tetiğe basık bekletip bi salarsın, düşmanı duvarın arkasından mıhlar. Şu anda oyun bende var.
Kullanıcı avatarı
feuer
Terabyte2
Terabyte2
Teşekkür etti: 127 kez

Mesaj gönderen feuer »

Unreal Tournament vardı birde multiplayer için.
Oda half life ve quake arası bir yerde konumlandırılabilir.

Half Life story mode oynamadım. Multiplayer oynardık, böcekleri sen demesen unutmuştum.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4

feuer yazdı: 01 Ağu 2021, 21:27 böcekleri sen demesen unutmuştum.
Uygun bir yerden aşağı bırakmazsan kendi başını yerdin.
Yanlışlıkla attığın yerdeki pencere pervazı, direk, balkon demiri gibi bir yere çarpar sekerse bitersin. Uziyi çıkarıp ne verdiyse boşaltman gerekiyordu.
Kullanıcı avatarı
zirvedeneme
Kilobyte1
Kilobyte1
Teşekkür etti: 37 kez

Mesaj gönderen zirvedeneme »

bir zamanlar internet kafede cs atmayan abilerin oynadığı garip oyun :D