Albümünü internette tasarla, evine basılı gelsin!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
y@semin
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 330
Kayıt: 23 Ağu 2007, 00:37
Konum: İst.

Albümünü internette tasarla, evine basılı gelsin!

Mesaj gönderen y@semin » 10 Eyl 2007, 00:12

Resim

Xerox, Photo & Dijital 07 fuarında is ortagı Dijital Düsler ile beraber dijital fotograf baskısına farklı bir bakıs açısı getirecek özel bir çözümünü tanıtıyor.


Dijital fotograf albümü çözümüyle kisiler ve fotograf stüdyoları internet üzerinden albüm tasarımı yaparak, baskıya gönderebilecekler. Geleneksel fotograf baskı teknolojisinden çok daha hesaplı ve pratik olarak baskı alınabilmesini saglayacak bu çözüm, fotograf baskı sektörü için çok yeni bir uygulama olma özelligi tasıyor. 1 Mayıs Salı günü aktif hale gelecek olan www.fotografsiparis.com adlı internet sitesi üzerinden, kendilerine özel bir fotograf albümünü tasarlayabilecek ve gönderdikleri resimlerle olusturulan özel albümü 48 saat içinde ciltlenmis ve basılmıs sekilde evlerinde teslim alacaklar.

Xerox Türkiye Üretim Sistemleri Direktörü Pelin Çaglar yaptıgı açıklamada "Fotograf baskı sektörü büyük bir degisimi yasıyor. Teknolojide meydana gelen gelismeler artık fotograf baskısı alanında dijital baskı teknolojilerini ve getirdigi yenilikleri kullanmaya imkan veriyor. Xerox, bundan böyle dijital fotograf baskısıyla ilgili özel çözümleri ile de sektörde adından söz ettiriyor olacak. Xerox'un yüksek kapasiteli dijital baskı sistemlerinin teknolojik artıları ve bu makineler üzerinde çalısan özel kisisellestirme yazılımları ile tüketicilere yönelik sıradısı uygulamalar yapılabiliyor. Xerox olarak, is ortaklarımızla bu alanı gelistirmeye yönelik çalısmalar yapmaya devam edecegiz"dedi.

Bu uygulama ile fotograflar için albüm alma, fotografları albüme yerlestirme, sevdiklerinize ayrıca çogaltma veya bir CD içinde unutulma gibi günlük yasamda yasanılan sıkıntılar da giderilmis olacak.

Alıntıdır..Kullanıcı avatarı
By_KaaN
Byte1
Byte1
Mesajlar: 41
Kayıt: 18 Haz 2007, 12:31
cinsiyet: Erkek

Mesaj gönderen By_KaaN » 10 Eyl 2007, 22:32

Süperde Güvencesi Varmı :)

Cevapla