Philips, IFA'da amBX detaylarını açıkladı!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Philips, IFA'da amBX detaylarını açıkladı!

Mesaj gönderen uçs » 07 Eyl 2007, 16:51

bilight teknolojisini bilgisayarlara tasımak isteyen Philips, amBX teknolojisini gelistirmisti iki yıl kadar önce. Daha sonra Philips'ten çok fazla açıklama gelmemis sadece elektronik fuarlarında ufak tefek bilgi verilmisti.
Resim
Kendi evinde detayları vermeyi daha uygun gören Philips, IFA 2007 fuarında amBX sistemlerini netlestirdi. Sistemde mevcut olacak ürünler ise sunlar; bir çift sag ve sol ısık, bir çift sag ve sol hem hoparlör hem de ısık, bir adet 2.1 sistemi besleyecek subwoofer, bir çift masa fanı, bir bilek titreticisi, bir adet de duvarı aydınlatan ısık.
Resim
Hoparlörleri 160 watt çıkısa sahip olan sistem yukarıda yazdıgımız birimlerden olusan dört farklı kit olarak satılacak. Sadece ısık isteyenler için 'starter kit', ısık ve hoparlör isteyenler için 'ProGamer kit', ben her seyi isterim diyenler içinde 'Premium kit' ve önce ısıkları görelim sonra digerlerini alırız diyenler içinde genisletme paketi 'Extension kit'.
Resim
Yıl sonuna dogru Avrupa pazarına sunulacak olan sistemlerden en düsük seviyedeki 'Starter kit' paketi 200 avrodan satısa sunulacak. Daha detaylı bilgi için kaynagı ziyaret edebilirsiniz.
ResimCevapla