"Kanıtlar Ortaya Çıktı" Dr. Yavuz Dizdar Bu Planlanmış Bir Senaryodu

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

"Kanıtlar Ortaya Çıktı" Dr. Yavuz Dizdar Bu Planlanmış Bir Senaryodu

Mesaj gönderen velociraptor »

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1

Re: "Kanıtlar Ortaya Çıktı" Dr. Yavuz Dizdar Bu Planlanmış Bir Senaryodu

Mesaj gönderen mahferer »

Büyük Marsilya Salgını: 1720-1722 yılları arasında Fransa'da başlayan Büyük Marsilya Salgını yaşandı. Veba hastalığı olan bu salgında, 75-200 milyon kişinin öldüğü tahmin ediliyor.

Kolera Pandemisi: Kolera pandemisi olarak anılan aynı zamanda Asya'nın ilk kolera salgını olarak bilinen olayın başlangıç tarihi 1817, bitişi ise 1824 yılı oldu. Bu salgında da milyonlarca kişi hayatını kaybetti.

İspanyol Gribi: 1918'de başlayan İspanyol Gribi, H1N1 virüsünün ölümcül bir alt türünün yol açtığı grip salgınıydı. İspanyol Gribi, 18 ay içinde 50 ile 100 milyon arası insanı ölüdürdü.

Corona virüsü Salgını: COVID-19 salgını, bu dönemi etkileyen en büyük salgın oldu. Akut solunum yolu sendromu Corona virüsü, 1 Aralık 2019 tarihinde Çin'in Hubei bölgesinin başkenti Vuhan'da ortaya çıktı. 11 Mart 2020'de ise Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel salgın ilan edildi. Şu ana kadar 15 bin can aldı ve almaya da devam ediyor.

Ne eski bir küresel gizli örgütmüş yahu.. 100 yıl da bir çalıştırıyor mekanizmayı..

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Eskilerini bilemem ama Bunun laboratuvar üretimi olduğundan neredeyse eminim, En kıt sağlık bilgisine sahip bir insan bile grip salgınının yaşlı veya çocuk ayırmadığını bilir , Bu Cov-19 ise henüz bağışıklık sistemi dünyaya adapte olmamış çocuklarda bile en küçük bir hasara yolaçmıyor (İşte bu kısmı KANITI) , Haa ben bu konulardan pek anlamam ama eğer salgın özellikle savunmasız çocukları öldürmüyorsa (ki öldürmesin) bunda bir terslik vardır diye düşünüyorum. Henüz Tv lerde işin bu kısmından bahseden tek bir Allahın kuluna rastlamadım , Ya yedikleri GDO lu gıdalardan beyin dumura uğramış yada hepsi Bu virüsü üretenlerin adamı. Malesef aklıma başka seçenek gelmiyor.Videodaki abi neden bu konuya değinmiyor anlam veremiyorum.

Bana insanlık Tarihinde Çocuk ve YAŞLI ayrımı yapan tek bir virüs salgını örneği Göstersinler Covid-19 un Laboratuvarda üretilmediğine inanacağım. Gerisi Lafontenden masallar.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Biraz daha Komplo senaryosu :)

Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen trwe »

Bizi yok etmeye bir örgüt var....Evenlisgtler .......Hani amblemlerinde bir üçgen , üçgenin içinde bir göz olan örgüt.....Örgütü yönetenler Roferler ailesi......

Ama herşeye rağmen İNSANLIK KAZANACAK......
TRWE_2012-GET LINUXMASTER # >_
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Heşey olası ortalık toz duman malesef

Kullanıcı avatarı
AmbaSSadoR
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen AmbaSSadoR »

Valla hüküm sahibi Allah'tır,gerisi yapan yaptıran kimmiş değilmiş demek bize düşmez,
her ne gelirse gelsin yada olsun ben Her şeyin ilahi adaletten geldiğinden yanayım ve bu covid yada
corona aslında vardı ama tetikleyen başka bir şey oldu diyelim
çünkü benim teorime görede buzulları eritiyoruz haliylen binlerce yıl öncesine ait bir şeyleri serbest bırakıyoruz
bıraktıkta hepimiz bu dünya ya karşı suç işledik ve hala da işliyoruz yaban hayatını hiçe saydık kendi keyfimizce avlandık yok ettik şimdid e bunu abd mi yaptı rusaya mı yaptı yoksa başka sapkın dini örgütler mi? diye dert ediyoruz etmeyin her şey olacağına varacak gaybın ve din gününün de tek sahibi Allah'tır.
çok canınızı sıkmayın dirildi iseniz yeniden Rabbinize döndürüleceksiniz çok önemli bir durum değil.
ben namazlarımda hidayet ve hayvanları anlama yetisi istedim ve Rabbimde verdi bu demek değil ki başkalarına bir şey yok sizlerde ibadetlerinizi yapın sizlerede versin Allah her şeye gücü yeten ve sonsuz hikmet sahibi O'dur.
--------------------------------
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...

mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1

Şu analize bakınca da sanki Almanları daha az etkiliyor gibi, yeni bir komplo teorisi buyrun.. Resim

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Yukarıda en basitinden sorduğum soruya Uzmanı , Profesörü , bilgilisi , bilgisizi cevaplayamadı Oysa soru çok basit ve tekrar ediyorum.

Bana insanlık Tarihinde Çocuk ve YAŞLI ayrımı yapan tek bir virüs salgını örneği Göstersinler Covid-19 un Laboratuvarda üretilmediğine inanacağım. Gerisi Lafontenden masallar. :)

Kullanıcı avatarı
shampuan
Gigabyte1
Gigabyte1

Mesaj gönderen shampuan »

Yahu inanmayın şu youtubedeki şaklabanlara diyorum ama kime diyorum...

Tamam. Virüs bir amaç için yapılmış olabilirdi. Ama,

YAŞLI VE ÇOCUKLARIN İMMÜN SİSTEMLERİNİN ZAYIF OLDUĞU

ve

BİR HASTALIK SALGIN DURUMUNDA DAHA FAZLA ÖLÜMLE KARŞILAŞTTIKLARINI,

Ben 1991-1992 Eğitim öğretim yılında, Manisa Ali Rıza Çevik İlkokulunda öğrendiğimde

tam 7 evet 7 yaşındaydım.

Şaka mısınız abi siz ya bırakın bu youtubırların peşini artık.

mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1

velociraptor yazdı:
28 Mar 2020, 23:21
Yukarıda en basitinden sorduğum soruya Uzmanı , Profesörü , bilgilisi , bilgisizi cevaplayamadı Oysa soru çok basit ve tekrar ediyorum.

Bana insanlık Tarihinde Çocuk ve YAŞLI ayrımı yapan tek bir virüs salgını örneği Göstersinler Covid-19 un Laboratuvarda üretilmediğine inanacağım. Gerisi Lafontenden masallar. :)
Çocukların akciğerleri daha az tahrip olmuştur, siz bu ayrıntıyı bu kadar zeki ve akıllı olduğunuz halde nasıl göremiyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Tahrip olmak mı ? yoo onları hiç etkilemiyor ki sorun burada, Zeki olduğumu hiç sanmıyorum hatta sağlıktan hiç anlamam basit soruma cevap arıyorum sadece.
shampuan yazdı:
28 Mar 2020, 23:31
Yahu inanmayın şu youtubedeki şaklabanlara diyorum ama kime diyorum...

Tamam. Virüs bir amaç için yapılmış olabilirdi. Ama,

YAŞLI VE ÇOCUKLARIN İMMÜN SİSTEMLERİNİN ZAYIF OLDUĞU

ve

BİR HASTALIK SALGIN DURUMUNDA DAHA FAZLA ÖLÜMLE KARŞILAŞTTIKLARINI,

Ben 1991-1992 Eğitim öğretim yılında, Manisa Ali Rıza Çevik İlkokulunda öğrendiğimde

tam 7 evet 7 yaşındaydım.

Şaka mısınız abi siz ya bırakın bu youtubırların peşini artık.
YAŞLI VE ÇOCUKLAR diyerek onayladığın için sağol demekki çocuklarında etkilenmeleri gerekiyordu ama etkilenmiyorlar . Bu arada Hayatımda tek bir bilgi kırıntısı öğrenmediğim yegane yer Youtube mecrasıdır. Ben bunu paylaşırken amacım üzerinde konuşulacak bir konu oluşturmak yoksa , adamı neden benim anlamadığım bir konuda sorduğum basit soruyu sormadı diye eleştirdim

mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1

Özetle "tabiata boyun eğin, saygı duyun, o tabiat dediğin biz çok akıllı insanları yenemez, olsa olsa bu işi biz yapmışızdır" demeyin, tabiata saygı duymaz, boyun eğmezseniz daha çoook tokat gelecek.. Savaşmayı bırakın, sağlık ordusu kurun !
En son mahferer tarafından 28 Mar 2020, 23:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Katılıyorum , bencede saray ve İmam hatip yerine hastane ve okul kurmalıyız

mahferer
Kilobyte1
Kilobyte1

BC : Before Corona
AD : After Deaths..