Window Kısayol Yardımcı Uygulaması

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
hasantr
Byte1
Byte1

Re: Window Kısayol Yardımcı Uygulaması

Mesaj gönderen hasantr »

trwe yazdı: 21 Ara 2019, 06:40 Sayenizde sertifika ekledim.
Bu cümlen yanlış , ben sadece yol gösterdim, asıl Velociraptor'a teşekkürr etmelisin.

Test ile zahmet emteyin. Çok zaman harcıyor olmalısınız
Hayır çok fazla zaman harcamıyorum 10 dk. bile almıyor.(bu arada Windows 10 Enterprise Yapı 19H2 geçtim.... :))

Mahçup olma....Çünkü sayenizde böyle yazılımlarla tanışıyoruz biz kullanıcılar
Evet yanlış oldu. Aslında çoğul anlamında sayenizde demek istedim. :)

Hayırlı olsun Windows 10 güzel bence. SSD ve 8 gb ram verince eksi sistemlerde bile fena performans göstermiyor. Windows Vista, Xp den daha kötü bir tercih gibi duruyordu bu zamanda. 7 de aslında eski bilgisayarlar için fena değil.

Ara ara hala uğraşıyorum bir türlü son hali budur diyemedim. Belki ben de sordum.org gibi bir site açarım. Madem burada eklenmiyor. Virüs uyarılı filan eklerim. :)

Bu av 2012 den beri güncellenmiyor ve benim dosyamın virüslü olduğunu iddia ediyor. Ne yapabilirim ben. virustotal iyi saçmalamış.
http://anti-virus.by/en/index.shtml
Kullanıcı avatarı
trasmus
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen trasmus »

Bright Temp yazılımı win7 Pro x64 üzerinde çalışıyor.
Öneri olarak:
- Yazılım kapatıldığında ayarlar sistemin default ayarlarına döndürülebilir.
- Öntanımlı birkaç profil seçimlik olarak sunulabilir.
hasantr
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen hasantr »

trasmus yazdı: 22 Ara 2019, 19:38 Bright Temp yazılımı win7 Pro x64 üzerinde çalışıyor.
Öneri olarak:
- Yazılım kapatıldığında ayarlar sistemin default ayarlarına döndürülebilir.
- Öntanımlı birkaç profil seçimlik olarak sunulabilir.
Kapatılma şekline göre uygulamanın sıfırlama yapmaya fırsatı olmayabilir. Sistem yeniden başlayınca ayarlar sıfırlanacaktır. (uygulama otomatik başlarsa ayarlar yeniden uygulanır tabi)
Öntanımlı profil iyi olur galiaba kullanıcılar öntenımlı şeyleri daha kaliteli bulur sebepsizce. :) Her sistemde parlaklık ve renk seviyeleri ile kullanıcı beklentileri çok farklı. O yüzden öyle bir özellik koymamıştım. Sadece sarı filtreyle ilgili öntanımlı ayalra olabilir. Teşekkürler öneri için.
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen AgaBey123 »

Windows 10 üzerinde denedim. Program gayet başarılı. Bu özelliği sık kullanan birisiyimdir. Genelde pc başında uzun vakit geçirdiğimde mavi ışık filtresini açarım. Bunun için Windows 10'da eklenen night shift özelliğini kullanıyordum. Windows 7'de ise F.lux kullanıyordum. Bir süre bu programı kullanacağım. Şimdiden bu programın diğerlerinden bir eksiği olmadığını söyleyeyim. :arrow: