440 - 432 Mhz frekans farkı

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

440 - 432 Mhz frekans farkı

Mesaj gönderen velociraptor » 10 Kas 2019, 21:35

Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Re: 440 - 432 Mhz frekans farkı

Mesaj gönderen shampuan » 11 Kas 2019, 11:17

İlginç. Müsait olunca detaylı izlicem madde imlerime ekliyorum. Şu an dışarıdayım. Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 11 Kas 2019, 12:15

Bencede son derece ilginç
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 11 Kas 2019, 19:37

İzledim.

İlginçmiş. Ama hemen sazanlama atlamak yerine biraz daha araştırma yapmak istiyorum. Bakalım neymiş anlatılanlar doğru muymuş bakayım. Daha sonra buraya gelip not düşerim.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 11 Kas 2019, 20:12

Sonucu bende merakla bekliyorum

Kullanıcı avatarı
shampuan
Megabyte4
Megabyte4

Mesaj gönderen shampuan » 12 Kas 2019, 11:11

Çocuğun kanalına girdim.

Tamamen spekülatif ve manipülatif, yanı kısacası saçma sapan videolar yapıyor. Videoda kullandığı efektlerden, seçtiği thumbnaillere kadar amacı tamamiyle tiraj elde ederek yuutuptan para kazanmak. Anlattığı şeylerin çoğu gerçek dışı, bir kısmı gerçeğin çarpıtılmış hali, bir kısmı var olan gerçekleri kullanarak aslında boş yapma durumlarına dayanıyor.

Yani bu mhz falan olaylarını araştırmak için bizim şahsi araştırmalarımız yetersiz kalır. En doğru sözü cidden bu işlerle uğraşan bilim insanları söyler. Videoda her "bilim insanları böyle söylüyor" diyene inanmayın. İnsanları abartılmış, ilginçleştirilmiş, çarpıtılmış içeriklerle şaşırtırsan, buna bağımlı oluyorlar ve kanalına abone oluyorlar. Neticede soru sormayı ve araştırma yapmayı unutmuş, bilimselliğin ne olduğunu bilmeyen tipler çoğalmış oluyor. neden? bu asaklar para kazansın diye. Bazı asalaklar para kazanacaklar diye toplumlar bozuluyor, dünya bozuluyor... Aynı google'ın veri toplaması gibi birşey bu. Kimsenin umrunda değil iyi şeyler. Bu arkadaş da belki iyi niyetle yola çıktı, ilginç videolar yapar para kazanırım dedi ama neden olduğu olumsuzluğun farkında bile değil.

Şimdi asıl konuya gelelim. Şu Japon bilimadamının bitkiler ve sular üzerinde yaptıkları deneyler doğrudur. Bununla ilgili bilgileri ben okuyup öğrendiğimde daha bu videoları yapan lavukların gıçında don bile yoktu. HAARP olayı, Nikola tesla, uzaylılar, ve daha bunun gibi şeyler üzerinde daha üniversite yıllarındayken çok okuyup kendi analizlerimi yaptım ve sonuçlara ulaştım bile... Ama beni kimse dinlemedi. 2004 yılını düşün intermet mi vardı google mı vardı? Ama ben biliyordum ama bildiğimi kimse bilmiyor ve anlattıklarımı gereksiz görüyordu. Anlattıklarım ise bu tür şeylerin çoğunun aslında ne olduğuydu...

japıon bilim adamlarının su kristalleri üzerindeki deneyleri doğru. Bununla ilgili bilimsel makaleler ve kaynaklar var.

Bilim insanlarının bitkiler üzerinde yaptıkları deneyler doğru. Herşey bir yalan makinesinin geliştirilmesi için yapılan deneylerle başlıyor. Bu iki bilgiyi biliyordum zaten.

Ancak şu ses frekansı ile ilgili öyle birşey vardır ya da yoktur dersem sallamış olurum. Bu bilgiyi ilk defa duyuyorum. Dolayısıyla bugün artık çok daha fazla spekülatif bilgi yığınlarıyla bilgi kirlenmesi yaşadığımızdan internet araştırmalarına güvenilemez. Eskiden olsa güvenilirdi şimdi olmaz. Dolayısıyla bilimsel makalelere direkt olarak ulaşmalı veya bilimadamları ile bizzat görüşmeliyiz.

Nokta.

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 12 Kas 2019, 21:36

Keşke o yıllarda Youtube kanalıl açsaydın , bu arada adamın kanalındaki speülatif başlıkları hemen farketmiştim.