Dün Gece Gördüğüm Rüya: Güneşin Batışını İzlemek Ne Manaya Geliyor

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3
Mesajlar: 7431
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Türkiye Cumhuriyeti

Dün Gece Gördüğüm Rüya: Güneşin Batışını İzlemek Ne Manaya Geliyor

Mesaj gönderen trwe » 07 Eki 2019, 21:37

Resim

Rüyada Güneşin Batması

Rüyada güneşin battığını görmek, yeni bir başlangıç yapmaya ve özel hayatınızda büyük bir değişime yorumlanır. Örneğin bekar olan kişiler için evlenecekleri biri karşılarına çıkabilir. Ya da evli olup da boşanmak isteyenler ilişkilerini bitirebilirler. Ancak bu durum kişi için hayırlı olur. Çevrenizdeki insanların sizi sürekli uyardığı ve mutsuz olduğu bir şeyden kurtularak yeni mutlu başlangıçlar yapılabilir. Rüyada güneşin batışını izlemek, deneyim sahibi olmak ve çok iyi bildiğiniz işlerde başarıya ulaşmak demektir. Zor ve sıkıntılı günler geride kalır. Sizi üzen kişiler de hayatınızdan uzaklaşabilir. Rüyada güneşin batışını seyretmek, kötü günlerin ardından güzle günlere erişmek ve yeniden umutların artmasına yorumlanır. Sağlık sorunları yüzünden sıkıntılı günler geçiren kişiler de yakında şifalarını bulabilirler.

Rüyada güneşin batması ve doğması, yarım kalan hayallere devam etmeye ve yeni hayaller kurup çok mutlu olmaya yorumlanır. Şu günlerde pek çok hayalinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Parasal engeller yüzünden hayallerini gerçekleştiremeyenler şimdi bunun için şansları olur. Rüyada güneşin battığı yerden doğduğunu görmek, yeni bir iş kurmak veya başka bir girişimde bulunmaya, hayatınıza yeni bir sayfa açmaya yorumlanır.

Rüyada Güneşin Doğudan Batması

Rüyada güneşin batıdan doğup doğudan batması, iş ya da eğitim hayatında alınan yanlış kararlardan vazgeçmek demektir. Hatanın farkına geç de olsa varılır. Özellikle de kazancınıza yönelik yapılan yanlış girişimleri erken fark ederseniz, zarardan çabuk dönülür. Rüyada güneşin tersten battığını görmek, işlerin hayır getirmemesine ve hayal kırıklığına uğramaya da yorumlanır. Sizi dolandırmaya kalkacak kişilere de dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Güneşin Batması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bekar olanların hayırlı bir kısmet bulmasına ve evlenmesine, özle hayatınızda mutlu günlerin başlangıcına yorumlanır. Karşınıza iyi niyetli insanlar çıkar, düşmanlarınız sizden uzaklaşır. Eğer maddi kayıp yaşandıysa ilerleyen günlerde telafi edilebilir.

Kaynak Site: https://www.ruyasembolleri.com/ruyada-gunesin-batmasi/

Not :

Bu rüyayı dün gece gördüm ve hayırlı bir rüya bu.....
Allah (c.c) gönlüllerde bileni en iyi bilendir.....!


TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!Cevapla