Video Yüklemek İçin Ücretsiz Beş Web Servis Sitesi

PC hakkındaki genel bilgi ve ipucu paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3
Mesajlar: 7432
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Türkiye Cumhuriyeti

Video Yüklemek İçin Ücretsiz Beş Web Servis Sitesi

Mesaj gönderen trwe » 04 Eki 2019, 19:34

Resim

Bu konumuzda sizlere siteler için film ve video upload edebileceğiniz ücretsiz bir kaç siteyi bir araya toplayarak sizinle paylaşma gereği duyduk.Benimde bazen hangi siteyi kullansam hangi site daha hızlı ve avantajları nelerdir arayıp dururken keşfettiğim farklı sitelerde buldum.Genelde Youtube,Vk v.s siteleri kullandığınız da bu siteler bazen yüklediğiniz videoların telif hakları nedeni ile zamanla kaldırılıyor ve onca emeğiniz boşa gidiyor. Yeni ve yabancı ülkelere ait bu işlemleri yapabilen sitelerde mevcut,ve hepsini bu konu altında toplayarak arayışlarına bıraz ara vermenizi sağlayabiliriz.

Şimdi bu siteler hangileri bunlara bir göz atalım;

1.Youtube (https://www.youtube.com/)

Resim

Youtube zamanla ülkemizde yasaklı siteler arasında yer alsa da en çok kullanılan video upload sitesi olduğu gerçeğini değiştiremeyiz.Şunu da unutmamak lazım bazen ne kadar popüler site olsa da her sitede olduğu gibi kullanım kurallarına uymanız şart,aksi halde hesabınız kapatılabilir.

2.Vk.com (https://vk.com/)

Resim

Vk.com facebook sitesinin benzeri olan ve ana dili rusca olması nedeni ile kullanıcıları hayli fazla.Bu siteye bir içerik yüklemeniz için tabi ki üye olmanız şart.Genelde film siteleri sahibi kişiler bu siteyi tercih etmelerinin sebebi hiç bi sorun yaratmayan ve her türlü içeriği yüklemenize izin vermesidir.Vk.com 10 Ekim 2006'dan itibaren 70 dil desteği ile,2014'te tam 55 milyon kullanıcıya ulaştığınıda unutmamak lazım.2012 yılında yapmış olduğu gelir ise 172 milyon $.Vk.com sadece bilgisayarda değil cep telefonundan kullanılabilir olması bize her yerde yardımcı olması demektir.

3. veoh.com (http://www.veoh.com/)

Resim

Veoh sitesi daha kapsamlı bir içeriğe sahip video paylaşım sitesidir.Kendinize bir hesap açarak kategoriler halinde içeriklerinizi yükleyip paylaşmanıza olanak sağlıyor.Üstelik Android uygulaması da mevcut.Android uygulaması için;https://play.google.com/store/apps/deta ... ipso.views
Ücretsiz sınırsız içerik yükleyebileceğiniz bir site.

4.Break.com (http://www.break.com/)

Resim

Tek seferde 10 adet video yükleyebilirsiniz.Videonun maxsimum boyutu 1.5 GB olmak zorunda.AVI,MP4,M4V,MOV,MPG,WMV video fotmatları destekliyor sadece.Apps,android ve windows phone uygulamalı mevcut Üyelik gerektiren bir site.

5.Mirrorccreator (https://www.mirrored.to/) (Favorim Bu....!)

Üye olup kendinize bir hesap açın.
Resimde de gördüğünüz gibi iki farklı yükleme seçeneği mevcut.Sınızsız dosya paylaşımı ve her türlü video formatını desteklemektedir.

Resim


Bu yukarıda açılan konu : https://etralibela-61.blogspot.com/2014 ... eleri.html web sitesinden alınmıştır daha ayrıntılı bilgi almak isteyen buraya bakabilirler

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!Cevapla