En İyi Ücretsiz Yedi VPN Servisi

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8428
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Türkiye Cumhuriyeti

En İyi Ücretsiz Yedi VPN Servisi

Mesaj gönderen trwe » 03 Ağu 2019, 18:16

Resim
Ücretsiz VPN’lerin parasız olmalarının bir nedeni vardır – bedelini her zaman başka bir şekilde ödersiniz. Sınırlı veriden, sinir bozucu reklamlardan ve tehlikeli kötü amaçlı yazılımlardan daha iyisini hak ediyorsunuz.
Çevrimiçi gizlilik bir haktır, bunun için para ödemek zorunda değilsiniz. En iyi yedi ücretsiz VPN’imiz güvenli ve anonim taramayı ücretsiz olarak yapmanızı garanti eder. Gizli maliyetler yoktur – sadece ücretsiz VPN’inizi indirin ve çevrimiçi olun.

Genellikle, ücretsiz bir ürün almak ile bir ürün satın almak arasındaki seçim nettir. Neden ücretsiz olarak alabileceğiniz bir şey için para ödeyesiniz? Ancak konu VPN’ler olunca bu o kadar da net değildir. Bedava yemek diye bir şey yoktur: her zaman bir şekilde ödeme yaparsınız. Ücretsiz VPN’leri seçtiğinizde, yerlerde sürünen tarama hızlarıyla, sinir bozucu reklamlarla, tehlikeli kötü amaçlı yazılımlarla veya verilerinizin çalınmasıyla bedel ödeyebilirsiniz.

Ücretsiz VPN Kullanımındaki Hile

VPN sağlayıcıları çok basit bir hile kullanır: tam sürüme ödeme yapmanızı sağlamak için ücretsiz sürümün özelliklerini düşürürler. Sonuçta, ara belleğe almayla ve sınırlı sunucularla uğraştığınızda ve Netflix’ten yoksun olduğunuzda, tamamen işlevsel bir servis için ödeme yapmanız daha olasıdır.

Daha iyi olan ücretsiz VPN’ler, kısmen iyi bir hizmet sunarlar – aslında, yükseltme yapmak istemeyeceğiniz kadar iyi bir hizmet sunarlar. Tavsiye ettiğimiz ücretsiz VPN’leri kullanarak şunları yapabilirsiniz:

1.Coğrafi olarak engellenen içeriklere erişebilirsiniz (bu, bulunduğunuz konuma göre engellenen içerik anlamına gelir)
2.Yıldırım hızında bağlantılara sahip olabilirsiniz
3.Verilerinizin kaydedilmediğinden emin olursunuz

En İyi Ücretsiz VPN’ler

NordVPN(https://www.vpnmentor.com/?Track_link=N ... 1564844588): Bir aydan daha kısa bir süre için seyahat ediyorsanız veya VPN’leri denemek istiyorsanız idealdir

Hotspot Shield(https://www.vpnmentor.com/?Track_link=M ... 1564844588): İnternet yayınlarına ihtiyacınız yoksa kararlı, hızlı, sağlam bir VPN’dir

Windscribe(https://www.vpnmentor.com/?Track_link=N ... 1564844588): İnternet yayınlarını seviyorsanız ve arabelleğe almayı beklemekte sakınca görmüyorsanız idealdir

hide.me(https://tr.vpnmentor.com/blog/en-iyi-ta ... leri/#hide): Torrent indirmeleri için VPN’e ihtiyacınız yoksa iyi bir seçimdir

Proton(https://tr.vpnmentor.com/blog/en-iyi-ta ... ri/#proton): Sınırsız veri içeren güvenli bir VPN’dir fakat torrentlere izin vermez

Opera(https://tr.vpnmentor.com/blog/en-iyi-ta ... eri/#opera): Harika ücretsiz bir VPN’dir ama sadece tarayıcıda çalışır

TunnelBear(https://tr.vpnmentor.com/blog/en-iyi-ta ... tunnelbear): Güvenlik bilincine sahipseniz ve çok fazla veriye ihtiyacınız yoksa sağlam bir seçimdir

Örnek olarak TRWE_2012 NordVPN Free kullanmaktadır (1 aylık)

Resim

Ücretsiz VPN’ler ile İlgili Kandırmaca Nedir?

Ücretsiz VPN’lerin çoğunun sınırlamaları vardır. Bunlar sınırlı sayıda sunucu, yavaş bağlantılar veya sınırlı veri kullanımını içerebilir. Test ettiğimiz ücretsiz VPN’lerin %65’inden fazlası internet yayınlarına veya torrentlere izin vermemektedir ve bazıları kasıtlı olarak yavaş bağlantılar sağlamaktır. Belki ödeme yapmamış olursunuz ama muhtemelen sinir bozucu bir deneyim yaşarsınız.

Ücretsiz bir VPN ücretsiz bir ürün alıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar. Gerçekte ise ürün siz olabilirsiniz. Birçok kullanıcı bize ücretsiz VPN servislerinin kişisel bilgilerini çaldığını ve üçüncü kişilere sattığını bildirmiştir.

Bu başka bir konuyu gündeme getirir. Ücretsiz bir VPN çevrimiçi ortamda anonim kalmanıza yardımcı olabilir, ancak bunu sadece gerçekten güvenli bir VPN sağlayacaktır. Ne yazık ki, birçok ücretsiz VPN güvenliğiniz için ciddi risk oluşturmaktadır.

Bilgileriniz yalnızca kaydedilmişse satılabilir. Ücretsiz servislerin çoğu, sıfır kayıt politikasına sahip değildir; bu, verilerinizi izleyebilecekleri ve gizliliğinizi tehlikeye atabilecekleri anlamına gelir. Ücretsiz servisler ayrıca spamlar, reklamlar ve kötü amaçlı yazılımlar ile de bilinirler.

Ücretsiz VPN’ler Hakkında Keşfettiğimiz Şey Nedir?

Yüzlerce ücretsiz VPN teklifini test ettik ve bazıları gerçek olamayacak kadar iyi görünüyordu. Bu durum şüphelerimizi artırdı, bu yüzden daha az gerçekçi olduğunu düşündüğümüz sağlayıcıları araştırdık.

Şaşırtıcı bir şekilde, birçok ücretsiz VPN’in Çin’e ait olduğunu keşfettik – dünyanın en sıkı sansür yasalarını uygulayan Çin hükümeti! Bazıları, gizlilik politikalarında kullanıcı verilerinin kaydedileceğini ve paylaşılabileceğini bile belirtiyor. Açıkçası bu gerçekten şok edici. Gizliliğinizi korumak için, Çin’in sahip olduğu herhangi bir VPN’den uzak durun.

Ücretsiz VPN’ler konusunda dikkatli olmak için çok önemli bir neden daha var. İşletmeler, müşterilerinin hayatları ne kadar kolay olursa o kadar mutlu olduklarını biliyor. Sınırlı ücretsiz servislerini severseniz daha sonra ücretli VPN’lerine yükseltme yapacağınızı varsayıyorlar.

Peki sorun nedir? En iyi ücretsiz VPN’in ücretli versiyonu da en iyi olacak diye bir şey yoktur. Kesinlikle ödediğiniz para karşılığında en iyi değeri alacaksınız anlamına gelmez. Birçok ücretsiz sağlayıcı ikinci sınıf özelliklere sahip pahalı planlar sunarken, diğer servisler ücretsiz deneme sürümüne sahip olmasa da daha iyi özelliklere sahip daha ucuz planlar sunar. Mevcut sağlayıcınıza bağlı kalmak, daha azı için daha fazla para ödeyeceğiniz ve en iyi VPN yerine ikinci sınıf bir hizmet için ödeme yapacağınız anlamına gelebilir.

1. NordVPN: En Yüksek Puanlı Ücretsiz Premium VPN (FAVORİM)

En yüksek puanlı VPN’imizi 30 gün boyunca ücretsiz kullanın – sınırsız sayıda sunucu, internet yayınları ve torrentler

NordVPN genellikle ücretsiz değildir. Aslında en gelişmiş özelliklerle dolu premium bir VPN’dir. Öyleyse neden burada en yüksek puanlı ücretsiz VPN’lerimiz arasında listeliyoruz?

NordVPN sorgusuz sualsiz 30 günlük para iade garantisi sunar. Bu, bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir ve tamamen risksizdir.

Bu servis, sadece kısa bir süreliğine bir VPN’e ihtiyacınız varsa idealdir. Bir aydan daha az bir süre için seyahat ediyorsanız, sansürü ve coğrafi engelleri ücretsiz olarak atlamak için NordVPN’i kullanabilirsiniz.

Ayrıca pahalı bir plana taahhüt vermeden sınırsız akış ve olağanüstü güvenlikten yararlanmanın harika bir yoludur. İnsanların neden ödeme yapmadıkları VPN’leri sevdiklerini anlamak istiyorsanız, yavaş ve güvenilmez bir ücretsiz program kullanmamalısınız.

Bunun yerine, NordVPN’i ücretsiz olarak deneyin. Servisi bu kullanıcılar kadar çok severseniz, kullanmaya devam edin, sevmediğiniz durumda kolayca iptal edebilirsiniz.

NordVPN aşağıdaki işletim sistemlerini içeren cihazlarda çalışır:

Android, Windows, macOS, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox

NordVPN’in Faydaları:

Netflix’in engelini düzenli olarak kaldırır, böylece en sevdiğiniz dizilerin bölümlerini asla kaçırmazsınız
60 ülkede 5100’den fazla sunucuya sahiptir
Yıldırım hızında bağlantıları garanti eder
Gelişmiş güvenlik protokolleri, askeri düzeyde şifreleme sunar ve bir kill switche sahiptir
Merkezinin bulunduğu ülke 5/9/14 Göz İttifakının bir parçası olmadığı için eksiksiz ve tam mahremiyet sağlar

Not: Diğerleri hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

https://tr.vpnmentor.com/blog/en-iyi-ta ... ervisleri/


TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!chaoticbeliever
Bit
Bit
Mesajlar: 2
Kayıt: 23 Eyl 2019, 13:34

Re: En İyi Ücretsiz Yedi VPN Servisi

Mesaj gönderen chaoticbeliever » 23 Eyl 2019, 13:38

Çevrimiçi olarak gerçekten daha iyi koruma istiyorsanız, ücretsiz VPN'lerden kaçının. Her ay birkaç dolar tasarruf etmenize rağmen, mahremiyetiniz ve verileriniz için riskler buna değmez. Aslında, ücretsiz bir VPN kullanmak size premium sağlayıcının aboneliğinden çok daha pahalıya mal olabilir.

Güvenlik kaygılarının yanı sıra, ücretsiz VPN'ler, interneti yavaş bir hızda, sürekli pop-up'larda ve kısıtlı akışla büyük bir baş ağrısına dönüştürebilir.
Go for reliable VPN services like Nord and Ivacy VPN for Turkey.

Cevapla