Android apk Arşivi-Eski/Yeni Programlar - [Çözüldü]

Sadece freeware (Ücretsiz) program paylaşımlarının yeraldığı alan
shampuan
Kilobyte3
Kilobyte3

Android apk Arşivi-Eski/Yeni Programlar - [Çözüldü]

Mesaj gönderen shampuan » 03 Eyl 2018, 15:40

Arkadaşlar şu an telefonumdaki programları yedeklemek aklıma geldi. Fakat biliyorsunuz ki belli bir tarihten itibaren programların güncel sürümlerinde sıkıntılar oluşabiliyor. Şu an elimde olan eski sürümlerden memnunum. Yeni sürümlere inatla geçmek istemeyen bir insanım. Şu an android 5 kullanıyorum ve güncellemeye gerek yok. Bir süre sonra telefonumu flaşlarsam, aynı programları mağazada bulamayacağım. Zaten belli bir zaman sonra, eski sürümleri kaldırıp yeni sürüm kullanmaya zorluyorlar. O yeni sürüm de, telefonunuz atıyorum 3 yıl evvel alındıysa bu program telefonunuza uygun değil denerek kurulamıyor. Bu tür sinir bozucu durumlar canımı sıkıyor.

Çok konuştum ama yeterince açıklayıcı olabildiysem, aranızda apk arşivi bulunduran arkadaş varsa paylaşmasını rica edecektim. İsteyeceğim programların tamamı ücretsiz sürümdür. Krekli, root gerektiren program istemiyorum. Acaba size sürüm numaralarıyla bir liste versem, benim için bulabilir misiniz?

NOT: eski sürüm apk dosyalarını içeren bazı sitelere baktım. Maalesef evet, eski sürüm var ama hepsi 2018 yılına ait. Benim aradığım yazılımlar 2016 ya da öncesine ait. Zaten sürüm kodu vereceğim yeterki rasgele site adı vermeyin.

Teşekkürler...

shampuan
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: [Çözüldü]Android apk Arşivi-Eski/Yeni Programlar

Mesaj gönderen shampuan » 04 Eyl 2018, 18:09

Sorunu çözdüm ve başlığı güncelledim arkadaşlar. İhtiyacı olan çıkarsa aşağıda paylaştığım linkten faydalanabilir. Geçmişten günümüze programların tüm sürümlerini veriyor.
https://www.apkmirror.com/

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte3
Yottabyte3

Re: [Çözüldü]Android apk Arşivi-Eski/Yeni Programlar

Mesaj gönderen velociraptor » 04 Eyl 2018, 18:30

Geri bildirim için teşekürler , Android yeni yeni konu açmaya başladığım bir alan.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
cankusa
Megabyte4
Megabyte4

Re: Android apk Arşivi-Eski/Yeni Programlar - [Çözüldü]

Mesaj gönderen cankusa » 04 Eyl 2018, 20:49

Bilgilendirme için teşekür ederim

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Mesaj gönderen trwe » 05 Eyl 2018, 18:19

Ben hala Sambiyan İşletim sistemindeyim apk (anroid sisteme ) daha geçmeme yıllar var(zaten telefonlar pek ilgimi de çekmiyor)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!

shampuan
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen shampuan » 05 Eyl 2018, 18:56

Merhaba @trwe, görünmüyorsun...

Bundan yıllar evvel, sanırım yıl 2013, işyerinden bir arkadaş asgari ücreti ile SAMSUNG S4 aldı. Ne saçmaydı ama. Telefonun fiyatı o dönemin para değerimizle 2000TL sularındaymış, bu gitmiş indirimden faydalandığı için 1730 Liraya mı ne almış... ! (maaşı 875 lira o zamanın asgari ücreti)

Dedim ki oğlum ne olucak şimdi bu?
abi büssssürü özellikleri var çok süper bişiii... Bak şimdi bak bak bak... dedi ve bir müzik açtı. müzik ekranda oynuyor. Başını bana doğru çevirdi(yüzünü bana döndü) müzik otomatik durdu. Yüzünü tekrar ekrana döndü, müzik yine kaldığı yerden çalmaya başladı...

Bu çok gerekli(!) özellik karşısında şaşırdım kaldım... Şaşkınlıkdan az kalsın çüküm düşecekti.

Direndim. Yıllarca almamaya çalıştım "akıllı telefon". Ama elimdeki telefonum simbian'lı bir nokia express music idi ve dökülüyordu. Ekranı çatlak idi. Çaldığı zaman cebimden çıkarırken arka kapak düşüyor, herkes bana bakıyordu. Otobüste, dolmuşta telefonumu çıkarmaya utanmaya başlamıştım, herkes kendini hızla yenilemişti ve herkeste akıllı telefon vardı.

Daha herkes tuşlu ve de antenli telefon kullanırken, ben XPli bilgisayarımda "dokunmatik" cep telefonu çiziyordum; yani şimdi herkesin kullandığı akıllı telefonları daha piyasaya düşmeden hatta "ayfon" piyasaya düşmeden ben tasarlıyordum. Ama hal böyleyken yukarıdaki durumlara düşmek bana acı veriyordu.

-Yukarıdaki durumlardan dolayı utanmak (sosyo-kültürel faktörler ve psikolojik sonuçları)
-Bir hesap makinesi taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir not defteri taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir el feneri taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir fotoğraf makinesi ve kamera taşımak zorunluluğu hissediyordum. kamera olsa daha iyiydi.
-bazen içine veri atabileceğim bir ya da birkaç flaş belleğim olsa daha iyiydi.
-Zaman zaman bilgisayarımsı bir şeye ihtiyacım vardı, mesela databank, ya da pratik taşınabilme özelliğine sahip bir bilgisayar lazımdı.
-Bunlar gibi daha yığınla ihtiyaç lazımdı dışarı çıkarken ve bunların hepsi hep yer kaplayacak, hem ağır olacak, hem de çok pahalı olacaktı; olmazdı.

"Akıllı" zannedilen androidli cep telefonları yukarıda saydığım tüm özellikleri küçücük bir cihazda topluyordu ve bir telefon almamın şart olduğunu anladım. Ve almak zorunda kaldım.

Bana soracak olursan Nokia 3310 telefonların kıralıdır ve kimse onun eline-ayağına su dökemez ama bakma işte...

Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Samsung C7 Prıme yedeğini almak - [Çözüldü]

Mesaj gönderen trwe » 06 Eyl 2018, 01:11

shampuan yazdı:
05 Eyl 2018, 18:56
Merhaba @trwe, görünmüyorsun...

Bundan yıllar evvel, sanırım yıl 2013, işyerinden bir arkadaş asgari ücreti ile SAMSUNG S4 aldı. Ne saçmaydı ama. Telefonun fiyatı o dönemin para değerimizle 2000TL sularındaymış, bu gitmiş indirimden faydalandığı için 1730 Liraya mı ne almış... ! (maaşı 875 lira o zamanın asgari ücreti)

Dedim ki oğlum ne olucak şimdi bu?
abi büssssürü özellikleri var çok süper bişiii... Bak şimdi bak bak bak... dedi ve bir müzik açtı. müzik ekranda oynuyor. Başını bana doğru çevirdi(yüzünü bana döndü) müzik otomatik durdu. Yüzünü tekrar ekrana döndü, müzik yine kaldığı yerden çalmaya başladı...

Bu çok gerekli(!) özellik karşısında şaşırdım kaldım... Şaşkınlıkdan az kalsın çüküm düşecekti.

Direndim. Yıllarca almamaya çalıştım "akıllı telefon". Ama elimdeki telefonum simbian'lı bir nokia express music idi ve dökülüyordu. Ekranı çatlak idi. Çaldığı zaman cebimden çıkarırken arka kapak düşüyor, herkes bana bakıyordu. Otobüste, dolmuşta telefonumu çıkarmaya utanmaya başlamıştım, herkes kendini hızla yenilemişti ve herkeste akıllı telefon vardı.

Daha herkes tuşlu ve de antenli telefon kullanırken, ben XPli bilgisayarımda "dokunmatik" cep telefonu çiziyordum; yani şimdi herkesin kullandığı akıllı telefonları daha piyasaya düşmeden hatta "ayfon" piyasaya düşmeden ben tasarlıyordum. Ama hal böyleyken yukarıdaki durumlara düşmek bana acı veriyordu.

-Yukarıdaki durumlardan dolayı utanmak (sosyo-kültürel faktörler ve psikolojik sonuçları)
-Bir hesap makinesi taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir not defteri taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir el feneri taşımak zorunluluğu hissediyordum.
-Bir fotoğraf makinesi ve kamera taşımak zorunluluğu hissediyordum. kamera olsa daha iyiydi.
-bazen içine veri atabileceğim bir ya da birkaç flaş belleğim olsa daha iyiydi.
-Zaman zaman bilgisayarımsı bir şeye ihtiyacım vardı, mesela databank, ya da pratik taşınabilme özelliğine sahip bir bilgisayar lazımdı.
-Bunlar gibi daha yığınla ihtiyaç lazımdı dışarı çıkarken ve bunların hepsi hep yer kaplayacak, hem ağır olacak, hem de çok pahalı olacaktı; olmazdı.

"Akıllı" zannedilen androidli cep telefonları yukarıda saydığım tüm özellikleri küçücük bir cihazda topluyordu ve bir telefon almamın şart olduğunu anladım. Ve almak zorunda kaldım.

Bana soracak olursan Nokia 3310 telefonların kıralıdır ve kimse onun eline-ayağına su dökemez ama bakma işte...
Ben buralardayım ama sen beni fark etmiyorsun (hayalet modunda , bir şahinin tepeden bakması gibi siteyi gözlemliyorum , tabii bu durumdan senin ruhun bile haberdar değildir. 8)

Bundan 15 yıl önce üniversite zamanında Sivas'da okurken kaçak olarak satın aldığım bir ÇİN MALI cep telefonu vardı.Adı Golden Gold....
Bu telefonun özellikleri (diğer telefonlarda olmayan)

1.DOKUNMATİK EKRAN
2.KALEMLİ NOT ALMA ARACI
3.GPS VE 3G .....!
4.TELEVİZYON ÖZELLİĞİ
5.1000 FAZLA OYUN (ÇİNCE)
6.16GB HAFIZA KARTI DESTEĞİ
7.10 GB DAHİLİ HAFIZA
8.KIZILÖTESİ KAMERA(HANİ HAVA YOLLARINDA VE GÜMRÜKLERDE KULLANILAN EŞYALARIN İÇİNİ GÖSTEREN CİHAZ GİBİ)
9.ÇİFT SİM KART DESTEĞİ
Bütün özellikli telefona verdiğim para o zamanın parası yalnızca 250 tl idi.

Yani ben zamanından 15 yıl önce teknolojiyi yakalamış bir kişi idim.Sonra o telefon bir süre sonra (5 yıl sonra) aniden bozuldu bir daha açılmadı.Evde öyle kapalı vaziyete durmaktadır.Belki bir gün yapılır umudu ile.....
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!