Dünyanın Stratosferin de Görünmeyen Varlıklar....!

Diğer bölümler ile alakasız konular buraya
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte1
Petabyte1
Mesajlar: 5917
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Düzce/Akçakoca

Dünyanın Stratosferin de Görünmeyen Varlıklar....!

Mesaj gönderen trwe » 29 Nis 2018, 22:32


Bunla alakalı 1939 yılında yaşanmış ve kayıtlara girmiş bir olay

İki pilot ve 12 yolcusu ile ABD Ordusu Hava kuvvetlerine ait bir mürettebat uçağı San Diego, Kaliforniya’da bir askeri üsten havalandı zaman 1939 yazıydı. Uçak bir saat içinde bir yardım çağrısı göndermişti.

Merkeze bu tehlike sinyalini gönderdikten sonra, uçak yolcuları ve mürettebatı ile San Diego askeri üssüne döndü. Ordu askerleri uçağın iç kapağını açınca pilotların ve 12 yolcunun öldüğünü görünce dehşete düştüler. Uçuşun diğer pilotu, hayatta kalan tek kişi oldu, ama birkaç dakika içinde uçaktan indikten sonra oda öldü.

Ordudaki müfettişler ve adli tıp uzmanları ölü askerleri muayene ettiklerinde adamları tüm cildi üzerinde garip ve derin yanık izleri vardı, ama aslında uçakta uçuş sırasında bu tarz yanıcı etkiye sahip bir silah veya kargo yoktu. Yanıklar ufak ve küçüklü büyüklü daireler çeklindeydi, büyük bir basınçla deriye bastırmış gibi korkunç izler bırakmışlardı.

Ayrıca tüm yolcuların olduğu kabinde ve pilot kabininde ,uçağın gövdesinde mermi çıkış noktaları ile doluydu, sanki uçağın içindeki insanlar telaş içinde görünmeyen bir düşmanı öldürmek istercesine kişisel silahları kullanmışlardı, çoğunun silahındaki mermilerin kullandığını müfettişler tarafından tespit edildi ve olay çözülemeyen bir dosya olarak gizli askeri belgeleri ile tozlu raflara kaldırıldı.

Birilerinin gezegenimizde ve dünyamızda neler olup bittiğini vurgulamanın bir yolunu bulması sadece bir zaman meselesiydi ve bunun büyük bir şeyin başlangıcı olabileceği de yavaşça anlaşılmakta. Belki de uzun zamandır merak ettiğimiz ve aradığımız yabancı varlıklar ta başından beri bizimle olup, sadece doğru yerden bakmamızı bekliyorlardı.

Kaynak: Cryptozoologist Araştırmacı Robert Gardner

Not:

Buradan sizlere ufak bir ipucu da ben vereyim.Gözünüzü gökyüzündeki Ay'a çevirin.Zira Ay'ın karanlık yüzü nelere gebe.... (Biri bizi gözetliyor olayı)

TRWE_MMXII
YAZILIM EDİTÖRÜ (Alaydan Yetişme...!)
REASMCODERİNG
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------Kullanıcı avatarı
HaYTo
Byte3
Byte3
Mesajlar: 125
Kayıt: 19 Nis 2013, 19:00
cinsiyet: Erkek

Re: Dünyanın Stratosferin de Görünmeyen Varlıklar....!

Mesaj gönderen HaYTo » 11 May 2018, 08:07

eskiden sadettin teksoy vardı sımdı bu youtıbırtlar var :D
Steam : http://steamcommunity.com/id/HaYTo
Youtube : https://www.youtube.com/haytokoraz

Cevapla